Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav omladini od dede Save!

+13
gejlord
Rozi_Cvetić
Mila_Cicak
Čika Savo
Partizan_Vk
Milica_extra
Jovan Kotlokrpa
Ustaški Špijon - Kasapin
SrboLegenda
Cro_Boljševik
Deda Nebojša
Srbin-Jevrej
Deda Savo
17 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 4:21 pm

Omladino, ZDRAVO! cheers

Želeo bih da pozdravim vasceo forum i svu omladinu koja će ovde da diskutuje o zločinima nad nevinim Jugoslovenskim življem! Moje ime je Savo Mitrović, zovu me "Čakija", rođen sam 1922. u okolici Đevrska, škole nisam završio al sam jebo sve, od kerova i mačaka do krava i veprova, pa i vlastite sestre i tako naučio sve bitno o životu. Pobio sam vascelu obitelj jer mi je bilo dosadno, to sve govori o mom junaštvu i hrabrosti, pravi sam delija! Bio sam u četničkoj armiji od 1941. do 1942. i borio se za kralja i otadžbinu, a 1942. su me komunistička braća regrutovala u redove moćne Titove armije. Preklo sam na hiljade ustaških i nemačkih vratova sa starom i rđavom čakijom s kojom je moj deda zaklo moju babu, odatle mi i nadimak "Čakija". Moje je mišljenje da nam je potrebno još ovakvih sajtova da pokažemo svetu da je ustaško-vatikansko-nemačko-japansko-aboridžinsko-tursko-američka urota protiv vascelog srpstva i vascele Titove armije kriva za sve nedaće u ovom svetu! Vi, omladina naša, morate da naučite da kvalitetno silujete i koljete, jer bez toga nećemo da pobedimo. Nebrinite, braćo Jugosloveni, pobeda će opet bit naša, nije važno što su ustaše pobile 4 milijarde Srba i Jugoslovena, ima nas još dvesta meleona i jebaćemo im mater!

Toliko od mene deco, i nema veze što sam star, još uvek umem da koljem!

Tito partija- omladina akcija!

Živeo drug Tito!


Poslednji izmenio Deda Savo dana Pet Avg 08, 2008 1:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Srbin-Jevrej Čet Avg 07, 2008 5:04 pm

Živeo deda! Ja se lično zovem Sava Kovačević, i dete sam komesara Save! Za vreme Jugoslavije živeo sam u mnogo lepom mestu Kninu, ali kad su ustaše uspele da okupišu to mesto, uspeo sam da odem u bekstvo u Dominikansku Republiku, gde i sad živim. Služeo sam i JNA i dopreo do čina majora. Sekao sam ustaše 1991. kamom, ko i moji drugovi iz divizijona. Do Dominikane sam uspeo da dođem zetor traktorčetom, mnogo robusno je to vozilo. Drug Tito je najveći sin naših narodnosti, i svaki čovek treba da ga poštuje.
SF-SN! Smrt fašizmu sloboda narodu!
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 5:09 pm

Zdravo, delijo! Svaka ti čast, mnogo fascinantna životna priča! Vidim, i tebe su ustaški kasapi poterali iz rodnog grada, krvi im se napijem! A komesara Savu sam lično poznavo, mnogo dobar čovek je to bio, pravi pošteni Jugosloven! Mogo je da prekolje četristočetrdesčetri ustaška grkljana u šezdeset sekunada. Delija, nema šta. Dominikanska Republika je srpska, a samim time i jugoslovenska zemlja. Drago mi je što živiš u makar tako udaljenom delu Otadžbine. Opšte je poznato da je ta republika dobila ime po Dominiku Saviću, srpskom svecu iz okolice Trebinja. Svaka ti čast, nadam se da širiš srpstvo među tamošnjim življem koje su vatikanski vampiri nasilno otrgnuli od matice Srpske!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Nebojša Čet Avg 07, 2008 5:54 pm

zdravo drugovi, ja sam Nebojša iz prelepog srpskog sela Bobote.
rođen sam 1934. god. i odma su me ustaše htele da kolju. ja sam se junacki obranio kašikom i omanjim kamenom.
kevu su mi ustaše zaklali u Jasenovcu a ona je iako mrtva na svet donela 3 moja brata Srbina. eto malo da vidite junastvo srpske borbe protiv ustaškofašističkih zveri.
Deda Nebojša
Deda Nebojša
Udarnik

Broj poruka : 10
Godina : 89
Mjesto : Bobota
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 5:59 pm

Živeo, Nebojša!
Drago mi je da je još neko malo stariji došo ovde da uči omladinu o borbi protiv klerofašističke gamadi! Od svih naroda i narodnosti Jugoslavije, Srbi su najveći i najjači, to se mora priznat! Živeo, druže, nadam se da ćeš da ostaneš dugo dugo godina ovde!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Pozdrav Drugovima i Drugaricama

Počalji  Cro_Boljševik Čet Avg 07, 2008 6:39 pm

Moje ime je Anastazije,ali prezime necu ovdje napisati jer zivim u ustaskoj republiki Hrvatskoj,a tko zna tko sve ovo moze da cita,pa se bojim da mi na vrata ne zkucaju agenti UNS-a,KK klana,Opus deia i drugih vatikansko ustaskih zlocinackih organizacija.
Ja sam izvorni hrvatski boljsevik i komunista,ali nikada se ne izjasnjavam Hrvatom,nego Jugoslovenom.

Cast mi je sto se mogu pohvalitiu da sam unuce od jednoga poznatoga i uglednoga hrvatskog partizana i narodnog heroja.
Ovdje sam dosao da dam svoj doprinos u borbi protiv ovog povampirenoga fasizma,koji je izasao iz svih granica normale.
Drugovi,vratimo cast nasim djedovima i sperimo ljagu sa imena nase velicanstvene antiustaskofasisticke borbe NOBA.
Ceka nas tezak i mukotrpan posao,ali uvjek se mora od necega poceti i zato predlazem da za pocetak izborimo priznavanje jednakih prava borcima NOB-a,sa ovima koja imaju borci HV-a,koji su omalovazili sve ono zasto su se nasi djedovi borili i stvorili kvazi drzavu,koja nema svoju perspektivu u buducnosti,jer ovako razjedinjeni na vise drzavica,juzni slaveni ce dozivjeti svoju propast,a to je nesto sto stoljecima pokusava rimokatolicka crkva.
I zato drugovi zivim za dan,kada cemo poci u novu revoluciju,kojom cemo maknuti sa scene ovu kvazifasisticku tvorevinu.
SMRT FASIZMU A SLOBODA NARODU
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 6:42 pm

Svaka čast, vidim da i u Republici Kurvatskoj ima pravih Jugoslovena! Vidim i da nisi katolik, što znači da si ti jedan od retkih pravih Hrvata, budući da nisi pokatoličeni Srbin! Živeo Anastazije još iljadu godina!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  SrboLegenda Čet Avg 07, 2008 6:58 pm

Zdravo drugovi i drugarice moje ime je Milutin dolazim iz mesta Kragujevac. Drago mi je da mogu prisustvovat ovoj nasoj lepoj net Jugoslaviji.Toliko od mene za pocetak
ZIVIO DRUG TITO I SMRT FASIZMU.

SrboLegenda
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 7:06 pm

Zdravo, Srbine! Vidi se po tebi da si pravi šumadijski delija! Dovedi nam drugove iz Kragujevca ako ih ima koji vole Jugoslaviju. Neka ustaše vide da nas ima!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Srbin-Jevrej Čet Avg 07, 2008 8:53 pm

Živeli drugovi! Treba da nas bude mnogo više pa ćemo da dejstvujemo po Kurvatistanu!
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 8:56 pm

sava_kovacevic ::Živeli drugovi! Treba da nas bude mnogo više pa ćemo da dejstvujemo po Kurvatistanu!

Tako je!! Partizanska zastava će da vijori na banski dvori! Twisted Evil
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Ustaški Špijon - Kasapin Čet Avg 07, 2008 10:34 pm

Zdravo, drugovi!

Kao što vidite, za ime na ovom sajtu sam uzeo "Maršal Tito" jer mi je Tito rođak! Sa majčine strane jedna baba je poznavala Titovu susjedu koja je prala veš zajedno sa Titovom majkom!!!

Moje ime je Mile Končar, potomak sam stare partizanske loze Rade Končara. Drago mi je što ste obnovili Jugoslaviju barem na internetu, a uskoro ćemo da ju obnovimo i u zbilji! Kao što vidite, živim u ustaškoj republici hrvatskoj i to me rastužuje, ja nisam Hrvat, ja sam Jugoslaven!! TITO VRATI SE!!!
Ustaški Špijon - Kasapin
Ustaški Špijon - Kasapin
Pička

Broj poruka : 6
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Srbin-Jevrej Čet Avg 07, 2008 10:36 pm

Ima da bude velika dika kad ti je Drug Tito lično rođak. Živeo druže!


Poslednji izmenio sava_kovacevic dana Čet Avg 07, 2008 10:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 10:38 pm

Zdravo, maršalu!

Svaka ti čast, da sam ja na koji način krvno povezan s drugom Titom, umro bih od ponosa i slave!!

Mnogo si bre lep, pravi arijevski Hrvat!! Uvek sam se divio hrvatskoj arijevskoj fizionomiji, makar su većina Hrvata ustaški kerovi! A kad svi zajedno postanemo Jugosloveni, ima da budemo najlepša nacija na celome svetu!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Zdravo drugovi!

Počalji  Jovan Kotlokrpa Čet Avg 07, 2008 11:53 pm

Nebi hteo da otkrijem svoje lične podatke pošto ustaški gestapo snabdeva zato bi hteo da ostanem anoniman. Međutua junački duh nas proletera je jači od neprijatelja i bezbednost je naša obezbeđena. Možete da me zovete Jovan Kotlokrpa, zapovjednik prve čete, drugog bataljujna, treće kordunaške brigade, heroj proletera. Dragi drugovi rat za otadžbinu je ostavio mnoge rane za pomene. Od begstva iz Krajine na Ursuzu kad je sam ja Jovan lično ostavio svoju familiju u traktorskoj korpi koju nisam stigao pojačati i kad sam spaso pravoslavnog popa od povampirenih ustaša vozeći ga na blatobranu od Ursuza prema Prijedoru i Banjaluci ja, Jovan Kotlokrpa sam lično stasao i u heroja srpskog naroda.

Vozdra drugovi, živeo dobri duh proletera i živela otadžbina!
Jovan Kotlokrpa
Jovan Kotlokrpa
Udarnik

Broj poruka : 24
Mjesto : Titov Vankuver
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 11:57 pm

Savo Vrabac ::Nebi hteo da otkrijem svoje lične podatke pošto ustaški gestapo snabdeva zato bi hteo da ostanem anoniman. Međutua junački duh nas proletera je jači od neprijatelja i bezbednost je naša obezbeđena. Možete da me zovete Jovan Kotlokrpa, zapovjednik prve čete, drugog bataljujna, treće kordunaške brigade, heroj proletera. Dragi drugovi rat za otadžbinu je ostavio mnoge rane za pomene. Od begstva iz Krajine na Ursuzu kad je sam ja Jovan lično ostavio svoju familiju u traktorskoj korpi koju nisam stigao pojačati i kad sam spaso pravoslavnog popa od povampirenih ustaša vozeći ga na blatobranu od Ursuza prema Prijedoru i Banjaluci ja, Jovan Kotlokrpa sam lično stasao i u heroja srpskog naroda.

Vozdra drugovi, živeo dobri duh proletera i živela otadžbina!

Zdravo, kotlokrpo! Ti si sigurno onaj po kojem je nastala izreka "Kotlokrpa kotle krpa kod Kotlokrpine kuće"!!

Ti si takođe pravi delija, treba nam jošte puno takovih!

Živeo!

P.S. Imaš mnogo lepu bradu Very Happy
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Jovan Kotlokrpa Pet Avg 08, 2008 12:02 am

Deda Savo ::

Zdravo, kotlokrpo! Ti si sigurno onaj po kojem je nastala izreka "Kotlokrpa kotle krpa kod Kotlokrpine kuće"!!

Ti si takođe pravi delija, treba nam jošte puno takovih!

Živeo!

P.S. Imaš mnogo lepu bradu Very Happy

Jeste druže Sava, mudre reći čuh iz vaših lepih jugoslavenskih usta.

Setih se dana kada napravismo desant na Drvar, a onih 986 000 neprijatelja koje ja golim rukama lično pročerah vikaše: "Kotlokrpo lepa ti brada, napraveo si od nas, šaku jada!"
Jovan Kotlokrpa
Jovan Kotlokrpa
Udarnik

Broj poruka : 24
Mjesto : Titov Vankuver
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Milica_extra Pet Avg 08, 2008 12:29 am

Dobrošla i još boljše vaš našla..moje cenjeno ime je Milica...živin u Švajcerskoj ali srce mi ostalo u najlpešem gradu na celome svetu Novome Sadu...mnogo sam nevesela jer nemogu da se vratim.. Sad
Vas mi se forum mnogo dopao, pa sam resila da vam se pridruzim na sajtu da si dušu lečim.
To je ukratko...kad ćaletu legne plata više ću da vas napišem..pojedo mi celu platu ovo degenere
Eto pozdrav svima ma gde god bili...ćaos.. cmoka vas seka-persra..podrazumeva se tri puta

P.iS.em ovaj Jovo je bogami mnogo dobar...riba i po..telo zmijsko..ceo mi je napet..a dedo...nema reči
Milica_extra
Milica_extra
Udarnik

Broj poruka : 29
Mjesto : Novi Sad, Švajcarska
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Pet Avg 08, 2008 12:32 am

Milica_extra ::Dobrošla i još boljše vaš našla..moje cenjeno ime je Milica...živin u Švajcerskoj ali srce mi ostalo u najlpešem gradu na celome svetu Novome Sadu...mnogo sam nevesela jer nemogu da se vratim.. Sad
Vas mi se forum mnogo dopao, pa sam resila da vam se pridruzim na sajtu da si dušu lečim.
To je ukratko...kad ćaletu legne plata više ću da vas napišem..pojedo mi celu platu ovo degenere
Eto pozdrav svima ma gde god bili...ćaos.. cmoka vas seka-persra..podrazumeva se tri puta

P.iS.em ovaj Jovo je bogami mnogo dobar...riba i po..telo zmijsko..ceo mi je napet..a dedo...nema reči

Oooooooooooo Milice, nemam reči!! Toliko si dobra riba da bi te nategnuo makar sam stara pederčina! Podsećaš me na moju pokojnu Jevrosimku, jednu od retkih žena koje su mogle da me napale!

Drago mi je što imamo ovako lepu devojku u našim antifašističkim redovima, da se s nama bori protiv ustaških kasapa a i da rađa našu decu! Ako si voljna, ja ću da ti radim decu (ako uspije da mi se digne)!! Ima da povećamo Jugoslovenski natalitet za četristo posto! Važi?

P.S. Pozdravi Ćaleta, vidi se da je pravi jebač kad je ovako dobar poso napravio! Svaka mu čast!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Jovan Kotlokrpa Pet Avg 08, 2008 1:09 am

Jao Milice cvetu moj, pozdrav u Jugoslavensku Švajcarsku. Bit če Jugoslavija do Kembridža i Oksforda opet!
Jovan Kotlokrpa
Jovan Kotlokrpa
Udarnik

Broj poruka : 24
Mjesto : Titov Vankuver
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Pet Avg 08, 2008 1:18 am

Jovan Kotlokrpa ::Jao Milice cvetu moj, pozdrav u Jugoslavensku Švajcarsku. Bit če Jugoslavija do Kembridža i Oksforda opet!

Jeste brate, a Milica će ti sigurno rado dat čmara ili pice, samo treba da pitaš. Nemojte mislit da sam nevaspitan, ali tako se radilo kod nas u partizanima. Izvinite starom čoveku ako mislite da pričam gluposti ali ženska pica i ženski čmar su nepobitno bitne stvari. Jest da ženski čmar nemože da nadmaši muški, ali nema veze, treba ponekad da se proba i nešto drugačije! Twisted Evil
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Milica_extra Pet Avg 08, 2008 1:42 am

Deda Savo ::
Oooooooooooo Milice, nemam reči!! Toliko si dobra riba da bi te nategnuo makar sam stara pederčina! Podsećaš me na moju pokojnu Jevrosimku, jednu od retkih žena koje su mogle da me napale!

Drago mi je što imamo ovako lepu devojku u našim antifašističkim redovima, da se s nama bori protiv ustaških kasapa a i da rađa našu decu! Ako si voljna, ja ću da ti radim decu (ako uspije da mi se digne)!! Ima da povećamo Jugoslovenski natalitet za četristo posto! Važi?

P.S. Pozdravi Ćaleta, vidi se da je pravi jebač kad je ovako dobar poso napravio! Svaka mu čast!

Co to maš, međ nogami
co to maš monstruma.
Co to maš, međ nogami
to nje dlakenko to šuma. affraid ..fala dedo...srce mi se cepa dok ovo čitam....mada Jevrosimka nije bila niopla dobra riba ko ja..molim lepo..Mad Mad nečemo da se vređamo Evil or Very Mad

i za kraj.. verzija tvoje pesme na koju sam ti nekad mnogo dobro davala...
Bicuj, bicuj me
bicuj Stojane
uzmi ovaj kais
modrica nek ostane

Bio sam na zurci kum je pravio koktele
startov'o sam ribe one nisu htele
kada su cule da CD izdajem
dve od tri me lizale, digo mi se priznajem

Prva hoce od pozadi, druga hoce spreda
otekla mi jaja, uzeo sam leda
ulazim u nju a ona tako mlada
tako je kad daje devojka iz grada

Ref. 2x

Ulazim u nju ona trpi strasne napore
tako je kad daje riba iz dijaspore
da li se secas jos onomad sam ti kaz'o
imam jednu ekstra ribu koja voli sado mazo

valja li? ,..a ovo boldano...hah na to obrati pozornost Very Happy
kad čemo da se vidimo..da probamo jeli pališ žariš ka nekad dok si bio u cvetu mladosti?
Milica_extra
Milica_extra
Udarnik

Broj poruka : 29
Mjesto : Novi Sad, Švajcarska
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Milica_extra Pet Avg 08, 2008 1:45 am

Jovan Kotlokrpa ::Jao Milice cvetu moj, pozdrav u Jugoslavensku Švajcarsku. Bit če Jugoslavija do Kembridža i Oksforda opet!

jafta druškane....jao kako lepo zboriš...nema ti ravnog...do Ravne Gore bre..a bogami ni uširoko ni nadaleko
Milica_extra
Milica_extra
Udarnik

Broj poruka : 29
Mjesto : Novi Sad, Švajcarska
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Pet Avg 08, 2008 1:53 am

Jooooj Milice, ljubavi, oćeš da se udaš za mene?? Digo mi se opet kad si ove sehsualno nadahnjujuće pesme stavila!! Želim da pročačkam tvoju prašumu!! Ti si prava krajiška jugoslovenska žena, takve treba odma da poženimo, da vas ne bi ustaše uzele!! Milice generacijo moja (dobro, pedeset generacija manje, al nema veze bre)! Evo i pesmu sam napiso o tebi:

Moja Milica

Rano jutro pola šest
Svakog dana srbuje
Moja Milica
Miriše na čarape
Živi ko ministar
Moja Milica

Oči su joj pune zla
Kako li se preziva (jel prezime srpsko)
Moja Milica
Noge ne pokazuje
Kaže da su dlakave
Moja Milica

Milice generacijo moja
Da smo se ranije sreli
Milice srpkinjo moja
Toliko toga nas deli

Milice generacijo moja
Tko nam je ukrao skušu
Milice srpkinjo moja
Jesmo li previše jeli

Milena četnikušo
Milena četnikušo


Nadam se da će ova pesma da te nagna da se udaš za mene Very Happy Srpski pozdrav!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Milica_extra Pet Avg 08, 2008 2:18 am

Deda Savo ::Jooooj Milice, ljubavi, oćeš da se udaš za mene?? Digo mi se opet kad si ove sehsualno nadahnjujuće pesme stavila!! Želim da pročačkam tvoju prašumu!! Ti si prava krajiška jugoslovenska žena, takve treba odma da poženimo, da vas ne bi ustaše uzele!! Milice generacijo moja (dobro, pedeset generacija manje, al nema veze bre)! Evo i pesmu sam napiso o tebi:

Nadam se da će ova pesma da te nagna da se udaš za mene Very Happy Srpski pozdrav!

oooo ženii meeee dedoooo odmaa..tvoja sam u celosti ti se dajem...kako sam te samo volela svo ovo vreme...napokon savo..
pazi bre ispod 344567 karata prsten belo zlato,žuto zlato nemečem na svoje telo..na svoje lepe papršnjake

Zdravo, dedo

Rakija se lijeci vinom
impotencija kokainom...
..(nebrini ti ništa sve čemo da rešimo)


Zdravo dedo, neka bude volja tvoja
da ne budem stara cura, bez avantura
aleluja, aleluja...

Samo tebe volela sam
i nikada drugog necu
nema stida, nema srama
jos sa tobom zelim srecu...

Pravu ljubav upoznah sa tobom
istina je, pa zasto bih krila
poverenje u zivot mi vracas
oženi me naćas oženi me naćas...
Milica_extra
Milica_extra
Udarnik

Broj poruka : 29
Mjesto : Novi Sad, Švajcarska
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu