Pozdrav drugovi proleteri!!!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Pozdrav drugovi proleteri!!!

Počalji  Ristivoj Prsan taj Čet Mar 12, 2009 10:30 pm

Ja sam dugo gledo na ovaj forum iz moje drage Prištine, i odluči se uljetit...ko kad uljetiš Azemiju u ambar pa mu skupiš žito s drugovima milicionerima.
Šta da vam kažem, na Kosovu su se desile velike promene i keva mi dan danas plače kao su na Šipci sjebali ... a voleli smo ih više od pravoslavne braće iz Soluna i Atine..a oni nama kamu u leđa...
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Broj poruka : 31
Mjesto : Jugoslovenska Priština
Datum upisa : 12.03.2009

Pogledaj profil korisnika http://www.burekdžinarnica kod pokojnog Vase.Ko

Nazad na vrh Ići dole

Re: Pozdrav drugovi proleteri!!!

Počalji  Deda Savo taj Čet Mar 12, 2009 10:37 pm

Ristivoj Prsan ::Ja sam dugo gledo na ovaj forum iz moje drage Prištine, i odluči se uljetit...ko kad uljetiš Azemiju u ambar pa mu skupiš žito s drugovima milicionerima.
Šta da vam kažem, na Kosovu su se desile velike promene i keva mi dan danas plače kao su na Šipci sjebali ... a voleli smo ih više od pravoslavne braće iz Soluna i Atine..a oni nama kamu u leđa...

Tačno bratko, razumem te u potpunosti! I ja sam na svom sopstvenom telu doživeo šiptarsku izdaju, gamad je 1944. napustila divizijon kako bi otvorila slastičarnu i restoran u selu koje smo netom pre toga genocidisali! Rekoše, "vratiće se ustaše i htet će da jedu nešto slatko, da srknu nešto kašikom i tako dalje, treba da se živi!" Ja sam ih odma poslo pred streljački vod, a oni na mene sa kamama! Nešto docnije smo ih ja i moji drugovi razoružali, silovali i od njih napravili mesnu baklavu! Tako i vi trebate da napravite u Srcu Srbije! Nožžicasrebrenica, mater im jebem šiptarsku balijsku! Svi su oni isti, bre! Twisted Evil

Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 95
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

Pogledaj profil korisnika http://jugoslavija.forumotion.net

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Rozi_Cvetić taj Čet Mar 12, 2009 10:41 pm

Mmmmmmmdaaaa, Ristivoje, ti si mnogo lep čovek!!

Imadeš li ovako lepu boju dlaka i na mošnjama? I love you

Pozdrav i mnogo pusa za Srpsko Kosovo! cheers
Rozi_Cvetić
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 42
Godina : 28
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Ristivoj Prsan taj Čet Mar 12, 2009 10:51 pm

Rozi_Cvetić ::Mmmmmmmdaaaa, Ristivoje, ti si mnogo lep čovek!!

pa farbam kosu da me ljudi zavole....a dole se držim po starinsku..nema brijanja i šišanja dok se kralj ne vrati u otadžbinu..i dok ne blagosovi moju radnju za bureki koju sam krvavo steko (ustvari moj deda Milutinović) on je 3 dan klao Albance u avliji kako bi nama unučadi obezbedio sigurni komšiluk
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Deda Savo taj Čet Mar 12, 2009 10:55 pm

Ristivoj Prsan ::
Rozi_Cvetić ::Mmmmmmmdaaaa, Ristivoje, ti si mnogo lep čovek!!

pa farbam kosu da me ljudi zavole....a dole se držim po starinsku..nema brijanja i šišanja dok se kralj ne vrati u otadžbinu..i dok ne blagosovi moju radnju za bureki koju sam krvavo steko (ustvari moj deda Milutinović) on je 3 dan klao Albance u avliji kako bi nama unučadi obezbedio sigurni komšiluk

Svakačast, ti si jedan od retkih srpskih čuvara Kosova! Treba da okupiš drugove i da se zabarikadirišete u svaki pravoslavni manastir na Kosovu i da čekate našu narodnooslobodilačku armiju! Kasapićemo Šiptare, taj dan nije daleko! Kad nam braća Rusi dovedu pomoć, sve će da bude bolje!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Ristivoj Prsan taj Čet Mar 12, 2009 11:04 pm

Deda Savo ::
Svakačast, ti si jedan od retkih srpskih čuvara Kosova! Treba da okupiš drugove i da se zabarikadirišete u svaki pravoslavni manastir na Kosovu i da čekate našu narodnooslobodilačku armiju! Kasapićemo Šiptare, taj dan nije daleko! Kad nam braća Rusi dovedu pomoć, sve će da bude bolje!

pa šta ti misleš bre odakle se javljam, pa jebote ovo je zadnji manastir odakle se još može ispaliti koja minobacačka po albanskom obdaništu...koliko smo ih ispalili ove godine, a tek je počela.

I kad će bre ta Armija više da dođe, smrzo mi se pasulj na dupetu čekajući na cičoj Kosovskoj zimi, dupe mi je otpalo a nema ko da ga ugrije, da bar naleti kakav patrolni vod ili da albanci sruše Ruski avion.

Nema drva, situacija loša, sinoć svi grijali protu, prota sad se usro, osim šta je ladni još nam i prota smrdi a nemožeš da mu išta kažeš, da se ne uvredi, mogo bi on brzo da zameni Aksentija...čovek od položaja, ali smrdi jebote što je to jeo jučeraske - mačiće?
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Deda Savo taj Čet Mar 12, 2009 11:09 pm

Ovako, saću da ti objasnim taktiku koju sam ja koristeo u NarodnoOslobodilačkomRatu:

1. Mete tvoje artelerije trebaju da budu najviše dečiji vrtići i osnovne škole, a ovde u šiptarskom slučaju takođe i slastičarne.

2. Treba uvek da imaš bar tucet zarobljenih šiptara koje ćeš da koristiš za prehranu, te grejanje (dobiveno sehsualnim iskorištavanjem već pomenutih šiptara).

3. Treba da se svake 33 minute pomoliš Svetom Savi da ti pomogne u kasapljenju, a takođe treba da proklinješ Allaha i katoličkog Boga svako malo.

4. Štedi metke, koristi kamu!

5. Informiši ostale Srbe o situaciji u zemlji i regrutuj ih u svoj divizijon, veoma često to radi.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Ristivoj Prsan taj Čet Mar 12, 2009 11:30 pm

druže Savo odmah ću da sopštim ovo svome proti ako nas ne ubije od ovoga smrada, kako smo ga sinoć izjebali non stop mu pasulj ispada iz čmara i tuži se da ga mnogo bole, izgleda da je Žika bio malo previše brutalan.
Predlog je zaista dobar baš na tragu revolucionarne borbe druga Tita naše zvezde vodilje.

druže tito mi ti se kunemo da sa tvoga puta ne skrenemo....
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  SrboLegenda taj Pet Mar 13, 2009 12:21 am

Dobro dosao bratko u nasu malu komunu cheers
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Ristivoj Prsan taj Pet Mar 13, 2009 12:44 am

SrboLegenda ::Dobro dosao bratko u nasu malu komunu cheers

zadovoljstov je moje druže Srboljube...nešto ste mi poznati...imate malo kako bi reko moderni antifašistički izgled
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  SrboLegenda taj Pet Mar 13, 2009 12:46 am

Jasta ja sam pravi antifasist po mom đedu Miloradu. On je 44e prebego iz cetnika u partizane a ja bre nasledio takvu tradiciju Laughing
SrboLegenda
Desetar JNA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Ristivoj Prsan taj Pet Mar 13, 2009 12:53 am

pa zato ti si celi u ovome modernome antifašističkom fazonu..odličan izgled...uterava jednu dozu ozbiljnosti i Beogradskog visokog obrazovanja..lepo lepo..da te vidi drug Moša Pijade bio bi presretan..šteta što je poginuo od metka u leđa
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  SrboLegenda taj Pet Mar 13, 2009 12:56 am

Ristivoj Prsan ::pa zato ti si celi u ovome modernome antifašističkom fazonu..odličan izgled...uterava jednu dozu ozbiljnosti i Beogradskog visokog obrazovanja..lepo lepo..da te vidi drug Moša Pijade bio bi presretan..šteta što je poginuo od metka u leđa
To se bre nasi igrali snajperom pa metak zaluto Laughing i đe bas njega tako mi ga zao bilo, a pravi jugosloven bio steta dobrog coveka.
SrboLegenda
Desetar JNA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Ristivoj Prsan taj Pet Mar 13, 2009 1:05 am

SrboLegenda ::
Ristivoj Prsan ::pa zato ti si celi u ovome modernome antifašističkom fazonu..odličan izgled...uterava jednu dozu ozbiljnosti i Beogradskog visokog obrazovanja..lepo lepo..da te vidi drug Moša Pijade bio bi presretan..šteta što je poginuo od metka u leđa
To se bre nasi igrali snajperom pa metak zaluto Laughing i đe bas njega tako mi ga zao bilo, a pravi jugosloven bio steta dobrog coveka.
namesti se to..a žao mi gaje bilo mnogo..bio je odličan Jevrej i hrabar nekrofil..kad sam ga jednom video kako jebe crknutu ovcu od 3 dana svu naduvanu..a Moša dođe i kaže mrtve devojke ne plaču i poče da taslači lešinu...tad sam rekao ovo je moj heroj ..posle smo napravili odličan gulaš, Moša nije jeo iz sentimentalno-verskih razloga, nije bilo košer zaklano, već je neko bio je jebao (dan prije je tudan prošla prva proleterska) i jevreju ne jedu ništa šta su prije kaurini jebali
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Deda Savo taj Pet Mar 13, 2009 1:07 am

Ristivoj Prsan ::
SrboLegenda ::
namesti se to..a žao mi gaje bilo mnogo..bio je odličan Jevrej i hrabar nekrofil..kad sam ga jednom video kako jebe crknutu ovcu od 3 dana svu naduvanu..a Moša dođe i kaže mrtve devojke ne plaču i poče da taslači lešinu...tad sam rekao ovo je moj heroj ..posle smo napravili odličan gulaš, Moša nije jeo iz sentimentalno-verskih razloga, nije bilo košer zaklano, već je neko bio je jebao (dan prije je tudan prošla prva proleterska) i jevreju ne jedu ništa šta su prije kaurini jebali

Rahmetli Moš(nj)a je bio mnogo dobar čovek No

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  maršal007 taj Pet Mar 13, 2009 1:12 am

Pre svega moram da saopštim da mi je mnogo drago ako ne i predrago naci vas prvoborce ovde u ovako teškim vremenima za cenjene Jugoslavene. Mnogo mi je drago i to što se prkosi ovoj satanskoj borbi sa vatikanom i njegovom crnom vojskom ustaša. Drugovi i drugarice ima da vam svima organizujem dolazak plavim vozom do mene čim se obnovi naša prava dražava, i naša jedina država JUGOSLAVIJA!

SMRT FAŽIZMU... Drugovi i Drugarice!
maršal007
Radnik

Broj poruka : 6
Mjesto : Oslobođeni Dubrovnik
Datum upisa : 13.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  SrboLegenda taj Pet Mar 13, 2009 1:15 am

Jeli bre ja nemogu da verujem svojim sopstvenim očima Shocked pa to je maršal lično šakom i bradom , dobro bre bez šake Laughing
SrboLegenda
Desetar JNA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Deda Savo taj Pet Mar 13, 2009 1:15 am

maršal007 ::Pre svega moram da saopštim da mi je mnogo drago ako ne i predrago naci vas prvoborce ovde u ovako teškim vremenima za cenjene Jugoslavene. Mnogo mi je drago i to što se prkosi ovoj satanskoj borbi sa vatikanom i njegovom crnom vojskom ustaša. Drugovi i drugarice ima da vam svima organizujem dolazak plavim vozom do mene čim se obnovi naša prava dražava, i naša jedina država JUGOSLAVIJA!

Veliki pozdrav u Srpski Dubrovnik, najlepši grad Jugoslavije! Žao mi je šta čujem da je sad pod ustaškom okupacijom... Ali neće dugo, garantujem ti to! cheers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  maršal007 taj Pet Mar 13, 2009 1:23 am

Deda Savo ::
maršal007 ::Pre svega moram da saopštim da mi je mnogo drago ako ne i predrago naci vas prvoborce ovde u ovako teškim vremenima za cenjene Jugoslavene. Mnogo mi je drago i to što se prkosi ovoj satanskoj borbi sa vatikanom i njegovom crnom vojskom ustaša. Drugovi i drugarice ima da vam svima organizujem dolazak plavim vozom do mene čim se obnovi naša prava dražava, i naša jedina država JUGOSLAVIJA!

Veliki pozdrav u Srpski Dubrovnik, najlepši grad Jugoslavije! Žao mi je šta čujem da je sad pod ustaškom okupacijom... Ali neće dugo, garantujem ti to! cheers

Druže mi moramo da se krijemo u brace crnogoraca na Prevlaci od ovih povampirenih ustaša... nemože normalan svet da se krece od toga... mi moramo da se cuvamo kad ulicu prelazimo bre... ja san Jugoslaven i Srbin poreklom i ali nikad bre nisam video ovako mnogo zločinaca i koljača na jednom mestu i tako liberalno da se krecu mojom Jugoslavijom Crying or Very sad predivna moja Jugoslavija
maršal007
Radnik

Broj poruka : 6
Mjesto : Oslobođeni Dubrovnik
Datum upisa : 13.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Ristivoj Prsan taj Pet Mar 13, 2009 9:34 pm

mi ćemo opetka da gi ga oslobodimo...ja ti to garantujem tako mi Iljušijevog tajnog sastojka za vlastiti burek u moja radnja...voleo sam ga ko brata ali sam ga moro da koljem kad je Sloba došo...zato sam mu sestru ženio i dobio veoma lepu decu...odličnu kombinaciju Srbina i Šiptarke

pogledaj koja lepa deca: Žikica - mnogo je živast, vole da mnogo čita ozbiljna štiva ima da bude bar direktor milicijske stanice u Prizrenu

a vide moga Antifijonisa..žena je htela da mu damo filozofsko ime, jer je toliko pametan da će da bidne siguro profesor na Beogradskom vaspitalištu
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Deda Savo taj Sub Mar 14, 2009 3:33 pm

Mnogo lepa deca, druže... Čini mi se da sam ovog skinhedza dole dirao na nezgodna mesta kad je bio nešto manji scratch

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Ristivoj Prsan taj Uto Mar 17, 2009 12:06 am

Deda Savo ::Mnogo lepa deca, druže... Čini mi se da sam ovog skinhedza dole dirao na nezgodna mesta kad je bio nešto manji scratch
zato mi je neurozan i neće da jede burek od jučeraske...sad ću prasiće moram da nabavim!!!

Pokušo sam u suseda nategnuti krmaču pa ako se kobajagi nešto uhvati da dobijem kojeg prasića na veresiju, no sused mi je lepo govorio da jebanje krmači se radilo i od 43 do 47 i nje dalo rezultate...tad su želeli da se dobje prase s 3 rupe u nosu..pravo Srpsko
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milojica Pantelić taj Čet Mar 26, 2009 2:19 am

dobro došo druškane!!
deca su ti mnogo lepa,siguran sam da nisu na kevu.
Milojica Pantelić
Zastavnik JNA

Broj poruka : 46
Godina : 87
Mjesto : kuća
Datum upisa : 25.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Ristivoj Prsan taj Ned Mar 29, 2009 11:02 pm

Milojica Pantelić ::dobro došo druškane!!
deca su ti mnogo lepa,siguran sam da nisu na kevu.

nisu ni na kevu a nisu bere ni na mene....hvala svetom Savi.. Like a Star @ heaven
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Milojica Pantelić taj Uto Mar 31, 2009 9:32 pm

taka su i moja bre,al su moja zato gadna ko porez.
userem se u pantole od straha kad ih vidim.
da su na mene bili bi lepi ko grehovi,al moja je drugarica s kojom zivim, i edukatujem cigansku i ko zna kakvu sve ne decu,volela da svrlja po selima.
Milojica Pantelić
Zastavnik JNA

Broj poruka : 46
Godina : 87
Mjesto : kuća
Datum upisa : 25.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole