Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav omladini od dede Save!

+13
gejlord
Rozi_Cvetić
Mila_Cicak
Čika Savo
Partizan_Vk
Milica_extra
Jovan Kotlokrpa
Ustaški Špijon - Kasapin
SrboLegenda
Cro_Boljševik
Deda Nebojša
Srbin-Jevrej
Deda Savo
17 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Pet Avg 08, 2008 2:22 am

Pa toooo Milice!!
Kupiće deda 21 prsten, 10 za noge, 10 za ruke i još jedan ako si jedna od onih polu-žena koje imaju stojka!! Jaoooo ovo me pomladilo, moram da priznam da sad više ličim na pokojnog vojvodu Arkana!! Jesam lep, u pizdu materinu!!


Očekujte detaljan prikaz našeg venčanja koje je već počelo (ne gubi deda vreme) !!!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Milica_extra Pet Avg 08, 2008 2:29 am

Deda Savo ::Pa toooo Milice!!
Kupiće deda 21 prsten, 10 za noge, 10 za ruke i još jedan ako si jedna od onih polu-žena koje imaju stojka!! Jaoooo ovo me pomladilo, moram da priznam da sad više ličim na pokojnog vojvodu Arkana!! Jesam lep, u pizdu materinu!!


Očekujte detaljan prikaz našeg venčanja koje je već počelo (ne gubi deda vreme) !!!
alo bre savo nemoj da te na ulazu u đamiju pred venčanje bosog bez pletenih čarapa i opanaka ostavim pa izrugam..nečemo da se vređamo...taj 21, sebi natakari gde znadeš i umiješ...jer ja bogamu nisam polužena..nego žena i po...stasita..ka jablan...aaa kako mi nerve ispendrači s ovime...ima da se predomislim pre nego se ženimo
Milica_extra
Milica_extra
Udarnik

Broj poruka : 29
Mjesto : Novi Sad, Švajcarska
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Pet Avg 08, 2008 2:34 am

Milica_extra ::
Deda Savo ::Pa toooo Milice!!
Kupiće deda 21 prsten, 10 za noge, 10 za ruke i još jedan ako si jedna od onih polu-žena koje imaju stojka!! Jaoooo ovo me pomladilo, moram da priznam da sad više ličim na pokojnog vojvodu Arkana!! Jesam lep, u pizdu materinu!!


Očekujte detaljan prikaz našeg venčanja koje je već počelo (ne gubi deda vreme) !!!
alo bre savo nemoj da te na ulazu u đamiju pred venčanje bosog bez pletenih čarapa i opakana ostavim pa izrugam..nečemo da se vređamo...taj 21, sebi natakari gde znadeš i umiješ...jer ja bogamu nisam polužena..nego žena i po...stasita..ka jablan...aaa kako mi nerve ispendrači s ovime...ima da se predomislim pre nego se ženimo

Ja se izvinjavam, a sad sam i ja malo razočaran. Ne volim žene koje nemaju stojka... Nije to to... No

Štaćemo? Možda rađe da te ostavim nekom mlađem Jugoslovenu?

Mogli smo ovako da izgledamo: Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Cecaarkan4yn0

Al žena bez kurca nije žena... Žao mi je bre, mnogo mi je žao... Još uvek si sehsi, al nije to to...

Ništa, moraću da te ostavim nekom mladom proleteru. cheers
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Milica_extra Pet Avg 08, 2008 2:43 am

Deda Savo ::

Ja se izvinjavam, a sad sam i ja malo razočaran. Ne volim žene koje nemaju stojka... Nije to to... No

Štaćemo? Možda rađe da te ostavim nekom mlađem Jugoslovenu?

Mogli smo ovako da izgledamo: Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Cecaarkan4yn0

Al žena bez kurca nije žena... Žao mi je bre, mnogo mi je žao... Još uvek si sehsi, al nije to to...

Ništa, moraću da te ostavim nekom mladom proleteru. cheers

zavolet češ ih..nisi tu da primaš nego da daješ stoga ti takva živina netreba...ali baš ako imaš tako jarku volju,ima da me ženiš pa taman morala transplatovat taj "dio"...skombinisat će se nešto ja sam strogo ubijeđena...

neželim nikakove mlađe proletere...traže se samo iskusni proleteri koje zna kako s čime...a i si ni nekad govorio Milice jabuko mlada s grane...mlađe je slađe...

halo srce gde si?
Milica_extra
Milica_extra
Udarnik

Broj poruka : 29
Mjesto : Novi Sad, Švajcarska
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Pet Avg 08, 2008 2:48 am

Milica_extra ::
Deda Savo ::

Ja se izvinjavam, a sad sam i ja malo razočaran. Ne volim žene koje nemaju stojka... Nije to to... No

Štaćemo? Možda rađe da te ostavim nekom mlađem Jugoslovenu?

Mogli smo ovako da izgledamo: Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Cecaarkan4yn0

Al žena bez kurca nije žena... Žao mi je bre, mnogo mi je žao... Još uvek si sehsi, al nije to to...

Ništa, moraću da te ostavim nekom mladom proleteru. cheers

zavolet češ ih..nisi tu da primaš nego da daješ stoga ti takva živina netreba...ali baš ako imaš tako jarku volju,ima da me ženiš pa taman morala transplatovat taj "dio"...skombinisat će se nešto ja sam strogo ubijeđena...

neželim nikakove mlađe proletere...traže se samo iskusni proleteri koje zna kako s čime...a i si ni nekad govorio Milice jabuko mlada s grane...mlađe je slađe...

halo srce gde si?

Jao, Milice, osvojila si me ovim rečima!! Tako govori prava Jugoslovenka, prava pučanka!! Nemoraš ti ništa da transplantuješ, jebaću tvog brata, i mirna Bosna! Tebi ću da radim hiljadu dece! Volim te, ko što volim rezat ustaške grkljane!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Pet Avg 08, 2008 2:53 am

Samo da javim mladim proleterima, još ima nade za vas, daće Milica pičke svima po starom partizanskom običaju. Partizan koji nema bar jednu polnu bolest- nije partizan! Tako da će Milica da bude svačija, nebrinite! A dobra jeee, uspela je da me napali, radili smo svakojake perverzije u krevetu, kuhinji, štali i đubretu!!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Milica_extra Pet Avg 08, 2008 2:56 am

Deda Savo ::
Jao, Milice, osvojila si me ovim rečima!! Tako govori prava Jugoslovenka, prava pučanka!! Nemoraš ti ništa da transplantuješ, jebaću tvog brata, i mirna Bosna! Tebi ću da radim hiljadu dece! Volim te, ko što volim rezat ustaške grkljane!

Jao Savo kako si tako slatkorečiv tj slatkogrkljast ,gde si ljubavi bio celoga moga životnog veka.....u životu mi lepše reči nije niko komentariso....cepaš bogami cepaš...ma hiljadu i dvoje dece češ da mi praviš...al nemoj bre brata da diraš..Živadinka-žena mu mogla bi da pobesni pa da nereda bude u kuči...vataj dedo Jovana...najlepši je ovde...čekat čemo da se izjasni da komentariše ovu ponudu...platit čemo koliko traži..dva šlepera čevapa pokajmačenih..jedan masnoga bureka sa sirom..ma čega mu je srce i đigerica željna..samo da si ti moj voleni zadovoljen.

živino volim te najviše na svetu
Milica_extra
Milica_extra
Udarnik

Broj poruka : 29
Mjesto : Novi Sad, Švajcarska
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Jovan Kotlokrpa Pet Avg 08, 2008 2:57 am

Čika Sava oče da bude šta i za mene, i mene ova čista srpska Miličina lepota opizdela u glavu, naprosto poludeh. Obljubeo sam krst svetog Save preko hiljadu puta, a Miličina slika mi visi do slike moga Urzus traktora.
Jovan Kotlokrpa
Jovan Kotlokrpa
Udarnik

Broj poruka : 24
Mjesto : Titov Vankuver
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Pet Avg 08, 2008 3:00 am

Jeste, znam ja da Jovan voli kad je lepinja dobro namočita, a ćevap dobro zakajmačen! Takođe voli srknut kašikom svakojake voćke, znači kompote i to. Nabaviću ja štagod treba, jerbo seks mi je preko potreban!

A ti Milice, dlakavušo moja, neznam što mi je tolko trebalo da te upoznam, trebo sam da te oženim dok si 7 godina imala, tad su žene najbolje za ženit!! A Bogami si dobra, nema ti ravne, tebi je sve do Kosova ravno!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Pet Avg 08, 2008 3:01 am

Jovan Kotlokrpa ::Čika Sava oče da bude šta i za mene, i mene ova čista srpska Miličina lepota opizdela u glavu, naprosto poludeh. Obljubeo sam krst svetog Save preko hiljadu puta, a Miličina slika mi visi do slike moga Urzus traktora.

Sredićemo sve, Jovane, takvi srpski junaci nemoraju da moljakaju, daće Milica sama od sebe, ona voli šumadijske delije!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Milica_extra Pet Avg 08, 2008 3:03 am

Deda Savo ::Samo da javim mladim proleterima, još ima nade za vas, daće Milica pičke svima po starom partizanskom običaju. Partizan koji nema bar jednu polnu bolest- nije partizan! Tako da će Milica da bude svačija, nebrinite! A dobra jeee, uspela je da me napali, radili smo svakojake perverzije u krevetu, kuhinji, štali i đubretu!!

Tako je..lepo molim..svi mladi lepi proleteri neka se jave na seksofon;broj slušnog aparata: 0800-000..adresa trg Druga Tita tačka bb(bez broja..ukinulo broj kevu im doskočim)...samo pomalo ima za sve...ali bre nema đabe..pez porcije čevapa s lukom da nisi došo!!...ako i pokajmačiš...ooo lepojka će da se mnogo više dat...sve će želje da ispuni....da vam zvezde s neba skida...sve
Milica_extra
Milica_extra
Udarnik

Broj poruka : 29
Mjesto : Novi Sad, Švajcarska
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Pet Avg 08, 2008 3:06 am

Jeste, ona pristaje na svakojake perverzije, nema šta joj nisam radio!!! Stvarno je prava, majkemi!! Uf Bogami jest dobra, sad mi dođe želja da ju zaskočim za ono dlakavo dupe!! MILICEEE DOĐI BRE VAMOOO!! OTVORI USTA, STAVIĆU NEŠTO LEPO U NJIIIIIH!! Twisted Evil
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Pet Avg 08, 2008 3:09 am

Moram takođe da napomenem ako ćete da ju jebete odostraga, morate namazat kurac čistom guščjom mašću kao što ja radim. I treba da ponesete škare za živicu da to malo pošišate, inače neide. I kad kažete "kurac mi je mastan, seks će biti slastan", to će ju dodatno napaleti, i odma će se skinut gola, u 5 sekunada je ko od majke okoćena!!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Jovan Kotlokrpa Pet Avg 08, 2008 3:30 am

Milica_extra ::ali bre nema đabe..

nema bre đabe ni u stare babe. nego devojko, ja sam bre pravi šumadijac, delija, dat če čika Jovan keve mi. lep sam ko arkan a ližem ko tito.
Jovan Kotlokrpa
Jovan Kotlokrpa
Udarnik

Broj poruka : 24
Mjesto : Titov Vankuver
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Pet Avg 08, 2008 3:37 am

Jovan Kotlokrpa :: lep sam ko arkan a ližem ko tito.

Onda te i ja oću, bre!! Shocked Ako si stvarno tako dobar, dođi kod čike Save na jednu flašu brlje Very Happy
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Milica_extra Pet Avg 08, 2008 3:42 am

Jovan Kotlokrpa ::
Milica_extra ::ali bre nema đabe..

nema bre đabe ni u stare babe. nego devojko, ja sam bre pravi šumadijac, delija, dat če čika Jovan keve mi. lep sam ko arkan a ližem ko tito.
nema bre na lepe oči...sve znaš vidim upučen si u sveopće stanje..extra..ka Milica.. Cool
ko te pita daš nedaš..Mila uzima đe joj se uzima...nepita ni a ni be.A veruj srce od tebe bi samo tako uzela..drpi i drpaj dok ima...Lep si ka slika još ako ka Tito ližeš..uuu bre svašta bi moglo da se desi...Tito to radi kao nitko..najboljši je od sviju u svemu..i liže i maže...sve sta Milice poželi.....znači ima da budeš poslušan ko ker..kad se kaže skoči ti pitaš kako visoko..jeli jasno druškane?
Milica_extra
Milica_extra
Udarnik

Broj poruka : 29
Mjesto : Novi Sad, Švajcarska
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Pet Avg 08, 2008 3:50 am

Milica_extra ::
Jovan Kotlokrpa ::
Milica_extra ::ali bre nema đabe..

nema bre đabe ni u stare babe. nego devojko, ja sam bre pravi šumadijac, delija, dat če čika Jovan keve mi. lep sam ko arkan a ližem ko tito.
nema bre na lepe oči...sve znaš vidim upučen si u sveopće stanje..extra..ka Milica.. Cool
ko te pita daš nedaš..Mila uzima đe joj se uzima...nepita ni a ni be.A veruj srce od tebe bi samo tako uzela..drpi i drpaj dok ima...Lep si ka slika još ako ka Tito ližeš..uuu bre svašta bi moglo da se desi...Tito to radi kao nitko..najboljši je od sviju u svemu..i liže i maže...sve sta Milice poželi.....znači ima da budeš poslušan ko ker..kad se kaže skoči ti pitaš kako visoko..jeli jasno druškane?

Šta je bre, Milice, jesi se na medenom mesecu na Srpskom moru pohrvatila?? Shocked

Bre, kaže se SVEOPŠTE, a ne sveopće!
I kaže se KI ili KO, a ne KA!
I nema kod nas nitko nego NIKO!
Nemoj bre da te oni katolički kasapi pokatoliče, izgubiću život, srce će da mi se raspukne na TRI dela!

Ko bi reko Shocked
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Milica_extra Pet Avg 08, 2008 4:12 am

[quote="Deda Savo"]
Milica_extra ::

Šta je bre, Milice, jesi se na medenom mesecu na Srpskom moru pohrvatila?? Shocked

Bre, kaže se SVEOPŠTE, a ne sveopće!
I kaže se KI ili KO, a ne KA!
I nema kod nas nitko nego NIKO!
Nemoj bre da te oni katolički kasapi pokatoliče, izgubiću život, srce će da mi se raspukne na TRI dela!

Ko bi reko Shocked

ko bi rekooo čudaa da se deseee pa sava opet hrvate da poneseeeeee.....laaallalallal

ma bre muči tamo nemoj da zajebaješ...išla u banje na njihovo more pa ih imitišem...neče da se ponovi..tako mi sva tri prsta ljeve ruke i ove lepe šubare na ovoj lepoj gari....
Milica_extra
Milica_extra
Udarnik

Broj poruka : 29
Mjesto : Novi Sad, Švajcarska
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Partizan_Vk Pet Avg 08, 2008 4:13 am

Drugovi i drugarice, sve vas lepo pozdravljam. Posebno pozdravljam Deda Savu, našeg vernog i pouzdanog lidera, koji će da nas sve izvede na pravi put, na levo...

Moje pravo ime i prezime je Jovan Samardžič i dolazim iz Vinkovaca, poznatog partizanskog uporišta. Povest moje obitelji počinje davno, još za vreme prvog boljševika Mojsija. Već tada su moji preci uvideli snagu boljševizma i sledili su Mojsija kroz pustinju. Ali nećemo sada o tome, to je davno bilo…Idemo o malo svežijoj povesti moje obitelji.

Prvo da kažem, svi moji su bili u partizanima. Neki povesničari predpostavljaju da je partizane izmislio moj pradeda i da je prvi partizanski odred nastao na njivi u Vinkovcima, a tek onda u Sisku. Ali neću se sada faliti time.

Pradeda imenom Milan Stojanović, proslavio se diverzijskim dejstvima u Vinkovcima, Mirkovcima i bližoj okolici. Njegov put su verno pratili svi muski, i neki zenski clanovi moje familije, tako i moj deda i čale. Svi su oni dali živote za sada razjedinjenu Jugoslaviju. Ja ću također slediti njihov put i pod zapovednom palicom Dede Save boriti se za Jugoslaviju, bratstvo i jedinstvo i druga Tita.

Smrt fasizmu, sloboda narodu!

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Buha%20Bosko%202
Portret pradeda Milana.
Partizan_Vk
Partizan_Vk
Zastavnik JNA

Broj poruka : 36
Godina : 82
Mjesto : Partizansko uporiste Vinkovci
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Deda Savo Pet Avg 08, 2008 4:17 am

Zdravo, mladi druže Jovane!

Moram odma da napomenem da sam tvoga pradedu poznavo lično, i on jeste bio prvi partizan. Vi ste stara jevrejska obitelj i imate boljševičke korene veće od svih nas ovde zajedno. (Osim možda od našeg Mile, koji je rođak sa drugom Titom!!!)

Zahvaljujem ti se na lepim rečima, mladiću, živeo ti meni još 100 godina, a ja ti na sahranu došo!!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Čika Savo Pet Avg 08, 2008 4:43 am

Deco, ja se izvinjavam što se javljam sa drugog profila ali imam jedan problem! Slučajno sam nešto ujebo dok sam tero ustaše iz forumskog koda bre, sve je bilo puno slova U, i nešto sam ujebo bre i molim moju braću koja imaju administratorska prava da maknu ban sa mog profila "Deda Savo". Unapred se zahvaljujem.

Sad moram da umačem kruv u čorba, pre no što se oladi!!
Smrt fašizmu.
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Jovan Kotlokrpa Pet Avg 08, 2008 5:16 am

Partizan_Vk ::

Pradeda imenom Milan Stojanović, proslavio se diverzijskim dejstvima u Vinkovcima, Mirkovcima i bližoj okolici. Njegov put su verno pratili svi muski, i neki zenski clanovi moje familije, tako i moj deda i čale. Svi su oni dali živote za sada razjedinjenu Jugoslaviju. Ja ću također slediti njihov put i pod zapovednom palicom Dede Save boriti se za Jugoslaviju, bratstvo i jedinstvo i druga Tita.

Vozdra druže Jovane, lepo te je videti i podsetiti se naših dejstava još iz vremena kad smo jugoslavenske jevreje oslobađali od egipatskog kasapovanja. Nemogu da shvatam da još verujete da je to napravio neki hriščan Mojsije, lično svedočim da je to bio drug Tito, koji jeste doveo nakon desertovanja u egiptu doveo našu jevrejsku braću u jugoslaviju. Mnogo čuda učini naš drug Tito da mu sveti Sava poseje jevađeljsko seme!
Jovan Kotlokrpa
Jovan Kotlokrpa
Udarnik

Broj poruka : 24
Mjesto : Titov Vankuver
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Mila_Cicak Pet Avg 08, 2008 10:31 am

Lep pozdrav. Da vam se predstavim: zovem se Mila Cicak i iz Novog Beograda sam. Rekli su mi da ste mnogo prijatni drugovi i da ćete me znati utešiti.
Mnogo sam bedna zadnjih dana... Rastaviše me od volenoga nadrilekara, moga Dragana. Crying or Very sad
Odveli ga u Holandiju.
Onaj Index.ar laže u pičku materinu da nisam bila Draganova volena. Trebali smo da se venčano tog dana kada ga uhapsiše. Crying or Very sad
Mila_Cicak
Mila_Cicak
Udarnik

Broj poruka : 18
Mjesto : Ulica Jurija Gagarina 267 - Novi Beograd
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Partizan_Vk Pet Avg 08, 2008 2:22 pm

Mila_Cicak ::Lep pozdrav. Da vam se predstavim: zovem se Mila Cicak i iz Novog Beograda sam. Rekli su mi da ste mnogo prijatni drugovi i da ćete me znati utešiti.
Mnogo sam bedna zadnjih dana... Rastaviše me od volenoga nadrilekara, moga Dragana. Crying or Very sad
Odveli ga u Holandiju.
Onaj Index.ar laže u pičku materinu da nisam bila Draganova volena. Trebali smo da se venčano tog dana kada ga uhapsiše. Crying or Very sad
Dobro došla drugarice, nemoj ništa da se plašiš i nemoj ništa da se brineš. Ovde možeš da se osećaš kao kod kuće.
Partizan_Vk
Partizan_Vk
Zastavnik JNA

Broj poruka : 36
Godina : 82
Mjesto : Partizansko uporiste Vinkovci
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Čika Savo Pet Avg 08, 2008 4:08 pm

Čika Savo ::Deco, ja se izvinjavam što se javljam sa drugog profila ali imam jedan problem! Slučajno sam nešto ujebo dok sam tero ustaše iz forumskog koda bre, sve je bilo puno slova U, i nešto sam ujebo bre i molim moju braću koja imaju administratorska prava da maknu ban sa mog profila "Deda Savo". Unapred se zahvaljujem.

Sad moram da umačem kruv u čorba, pre no što se oladi!!
Smrt fašizmu.

Skrušeno na kolenima molim svog druga Savu Kovačevića da pokuša da odbanira profil "Deda Savo", CroBoljševik mi je svesrdno pomogo bre, al neide!! Nešto je bre sjebano, SAVA POMAGAJ!!
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdrav omladini od dede Save! - Page 2 Empty Re: Pozdrav omladini od dede Save!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu