Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ustaške lazi o Jasenovcu

+3
Čika Savo
Srbin-Jevrej
Cro_Boljševik
7 posters

Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  Cro_Boljševik Pon Avg 11, 2008 2:42 pm

Drugovi svjedoci smo svakodnevnog poricanja holokausta nad neduznim srpskim i jevrejskim zivljem,kao i umanjivanje stravicnih zlocina u najozloglasenijem konc.logoru na svijetu.
Povampirene ustase,pokusavaju revizionirati povjest,nastojeci na prikriti svoj stravicni zlocin,koji su pocinili nad neustaskim zivljem,poglavito Srbima,Jewrejima,Cig,odnosno Romima i pravima Hrvatima(antifasistima,ateistima i homoseksualcima)
Pokusavaju revidirati stravicnu brojku od 3,5 miliona neduzne svakojake nejaci i svesti je na smijesnu cifru do 1000/1500 ljudi za koje tvrde da su umrli od tifusa,sto svakako nije tacno.

Moja namjera otvaranjem ove teme nije raskrinkavanje ustaskih lazi,jer svi mi dobro znamo sta je istina,i to zna ceo svijet,nego zelim vas upoznati sa njihovom prljavom propagandom,koju oni pokusavaju danas poturiti.

Oni danas za Jasenovac tvrde,da je to bilo idilicno mjesto ugodnog i zdravog zivljenja,idealno za podizanje obitelji,a ustaska turisticka zajednica u svijetu predstavlja potpuno iskrivljenu sliku o Jasenovcu,predstavljajuci ga kao raj na zemlji,pri tome zanemarivajuci cinjenicu,da je to mjesto bilo stravicni pakao pune 4g. za neduznu srpsko/jewrejsko romsku nejac i starcad.


Ovu temu posvecujem danasnjem obrazovnom sustavu u rehabilitiranoj ENDEHAZIJI koja se danas zove Republika Hrvatska.
Pogledajte samo sta sam nasao u jednom udzbeniku za osmi razred osnovnih skola,mogu vam reci da sam bio sokiran kada sam vidjeo cemu danas ustase uce svoju djecu,u ostalom pogledajte i sami.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Turizam u NDH

Počalji  Cro_Boljševik Pon Avg 11, 2008 2:48 pm

Ustaške lazi o Jasenovcu Turiza10

Turisticka zajednica NDH,s ponosom vam predstavlja opcinu Jasenovac i sve njene kulturoloske vrijednosti,kao i njezine prirodne ljepote.
Opcina Jasenovac smjestena je na krajnjem sjeveroistocnom dijelu Sisacko-moslavacke zupanije. To je nizinski prostor kontinentalne klime, okruzen rijekama Trebezom, Savom, Unom i Strugom, sa svojih 10 naselja smjestenih na 168,5 km2. Gotovo cijelo područje opcine nalazi se u Parku prirode Lonjsko polje. Samo naselje Jasenovac udaljeno je 8 km od cvorista Novska na X paneuropskom koridoru Posavske autoceste Ljubljana-Bregana-Zagreb-Lipovac.
Sam hotelsko apartmanski kompleks smjesten je na uscu rijeka Save i Une,a sa sjevrera tu su jos Struga i Lonja,i tako se stvara prava vodena mreza toga podrucja,sto se taj cijeli krajolik cini pravim rijecnim rajom na zemlji.
Predivnim jasenovackim krajolikom odusevljeni su i mnogi strani turisti,zbog cega se svake godine vracaju na mjesto gdje su dozivjeli predivne i nezaboravne trenutke.
Za razliku od priobalja,gdje je vrhunac sezone u ljetnim mjesecima srpnju i kolovozu,u jasenovackome kraju najveca spica sezone odvija se u proljece,posebice u mjesecu travnju,kada se priroda budi iz zimskoga sna a pupanje cvijeca i drveca,kao i mlada trava,razlog je zbog cega se svake godine u mjesecu travnju odrzavaju jasenovacki dani kulture.
Trava u Jasenovcu je zelenija nego bilo gdje drugdje,a to je prvenstveno zbog bogatoga rijecnoga podrucja,kao i posebnog gnoiva,koji se koristi godinama za hranjenje tla,zbog cega trava na tome podrucju i u najvecim razdobljima suse,izgleda kao ona proljetna.
I ove godine Jasenovac je dobio nagradu za njuredjenije turisticko mjesto u kontinentalnoj Hrvatskoj,a tu nagradu,jasenovackim turistickim djelatnicima i nacelniku opcine,osobno urucio predsjednik republike g.Stevan Mesic.
Tom prigodom predsjednik je zestoko reagirao na optuzbe da Jasenovac svake godine pokupi tu nagradu,zahvaljujuci rodbinskim vezama i lobiranjima u turistickoj zajednici,sto je predsjednik Stevan ostro opovrgnuo kazavsi tom prigodom,,JOS UVJEK SE NADJE GADOVA,KOJI CE KAZATI DA JASENOVAC OVU NAGRADU NE ZASLUZUJE,I KAKO BI JEDNE GODINE TU ISTU TREBAO DOBITI I NETKO DRUGI.
Takav govor predsjednika Mesica je razumljiv i realan,ako se uzme u obzir,kako on u svojim drzavnickim posjetama po svijetu,uvelike promice Hrvatsku kao turisticku zemlju,isticuci nacionalni park Jasenovac i park prirode Lonjsko polje,koje ga okruzuje,kao biser svjetke prirodne i druge posebnosti,pa je stoga razumljiva njegova sentimentalna vezanost za Jasenovac.
Zbog sve vece zainteresiranosti stranih turista za ovu destinaciju,povecan je broj charter letova,a ove godine svakodnevno ce letjeti na linijama Jasenovac-Beograd,Jasenovac-Tel Aviv,dok se broj autobusni linija iz Republike Srpske,povecao za 200%.
Tako veliki priliv turista zahtjeva i izgradnju veceg broja smjestajnih objekata,jer postojeci ne mogu pokriti sve brojnije dolaske,pa zbog toga turisti moraju ici u nekoliko kilometara udaljenu Staru Gradisku.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  Cro_Boljševik Pon Avg 11, 2008 2:55 pm

Ustaške lazi o Jasenovcu Mjesto10


Postojeci smjestajni kapacitet i ponuda,sastoji se od velikog hotela blizu same varosi,apartmansko naselje blizu sela Brocice i Kraplje,drugo apartmansko naselje nalazi se na stavama Save i Struge,na uscu Lonje podignete su elitne kuce za odmor,iskljucivo namjenjene bogatim klijentima,a mahom su ih zakupili bogati Izraelci.
Tri kilometra sjeverozapadno od Jasenovca,na prostoru negdasnje Ciglane u potpunosti su obnovljene termalne vode,koje su nakon WW2.bile zapustene i nefunkcionalne.
Kada vec spominjemo Ciglana-termalne vode,vazno je istaknuti,kako je najzasluzniji za njihovu izgradnju,poznati hrvatski arhitekt,uvazeni gos.Hinko Picili.
To ljeciliste bilo je medju najpoznatijim europskim ljecilistima u Europi,koje se na zalost zbog visoke inflacije i ekonomske krize, moralo zatvoriti,u nedostatku gostiju i klijenata.
Kvaliteta usluge u termalnim vodama u Ciglani,bila je vrhunska,a svi ugledni lijecnici,savjetovali su svojim pacijentima obavezan oporavak u tim toplicama.
Zdravstvena i socijaklna skrb u NDH,bila je medju najboljima u Europi,pa je tako ministarstvo zdravstva,sufinanciralo svim tezim bolesnicima,oporavak u jasenovackim toplicama,medjutim zbog vec navedenih razloga,doslo je do kolapsa i toplice su se morale zatvoriti.
Ali socijalno osjetljiva vlada NDH,nastavila se na druge nacine,skrbiti za ljude kojima je bio potreban,takav vid pomoci.

Ustaške lazi o Jasenovcu Mjesto11

Vazno je pomenuti,kako je Jasenovac 4.godine za redom od 41g. do 45g. redovito osvajao prvo mjesto u kategoriji zdravstveno rehabilitacijskog turizma,za sto je osvajao zlatne ruze.
U spomen tih zlatnih vremena,kada je Jasenovac bio svjetska turisticka TOP-destinacija,mjestani i lokalni vlastodrsci,toga gradica,odlucili su podignuti ogromnu,mastrodontsku,repliku,,Zlatne ruze" tako sto su sagradili veliki kameni cvijet u obliku ruze,da ih zauvjek podsjeca na ta zlatna vremena njihovog turizma,s kojim se i danas,jos uvjek ponose.

Ustaške lazi o Jasenovcu Mjesto12
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  Cro_Boljševik Pon Avg 11, 2008 3:01 pm

Ustaške lazi o Jasenovcu Mjesto13

Prelijep okolis,ugodna klima kao i gostoljubivost domacina,glavni su razlog,sto u Jasenovcu iz godine u godinu,raste broj inozemnih turista,koji zude za zdravim nacinim zivota,po kome su Jasenovac i okolica,prepoznati kao vodece mjesto,na turistickoj kati Europe,a svi vazniji mediji,koji se bave tom tematikom,u susjednoj nam Srbiji,svrstali su Jasenovac u TOP-10,najpozeljnijih destinacija,medju srpskuim turistima,dodjeljujuci,mu visoko drugo mjesto,dok je prvo mjesto po izboru njihove publike zauzelo Kosovsko polje.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Lazi o logoru Jadovno na Velebitu

Počalji  Cro_Boljševik Pon Avg 11, 2008 3:06 pm

Ustaške lazi o Jasenovcu Jadovn10

Zbog povecanog zanimanja za velebitske spilje,medju kojima su najpoznatije one Jadovnacke,dvije ugledne turisticke agencije,uvrstile su u svoju ponudu,jednodnevne izlete i razgledavanje splja,od kojih su neke duboke i preko 70 m.
Vise od pola stoljeca ove spilje privlacile su speologe,sa nasih podrucja a i sire,a u zadnje vrijeme pobudjuju interes i u obicnih ljudi,laika za speologiju.
U historigrafiji Srpske akademije znanosti i umjetnost,ove spilje,jos se pominju kao ,,Licke spilje" a njihovi mitolozi konstatiraju,da su u njihovim narodnim predajama,te spilje slovile kao najveci srpski podzemni gradovi.
I ako nema znanstvene osnove za tu tvrnju,ipak treba uzeti na razmatranje i cinjenicu,kako su Srbi za vrijeme osmanlijske vladavine Srbijom,upravo bjezeci od turskog zuluma,sakrili se duboko u licke sume,a vjerovatno radi straha,pronasli su i te spilje u kojima su se nastanili,pa bi to mogao biti izvor prema kojima su nastale te njihove narodne legende,o najvecem srpskom podzemnom gradu u Lici,i u opce.
Ljudi skloni vjerovanjima tih narodnih mitova,dolaze u Jadovno,a najvise posjetitelja cine srbijanski turisti,koji zele vidjeti pecine u kojima su se krili njihovi preci,pred Turcima.
Najvise zanimanja za Jadovno i okolne splje,biljezi se u cetrdesetim godinama prosloga stoljeca,kada su navodno neki pastiri,vidjeli nekoga neobicnoga covjeka,nalik na ogromnog majmuna.
Te price dosle su doi novinara zeljnih senzacionalizma,pa su tako objavili pricu o srpskome Yetiju,koji zivi u tim spiljama.
Objava te price privukla je mnogobrojne radoznale turiste,ali jos vise i mjestane okolnih sela,jer su oni smatrali toga navodnoga Yetija,krivim za nestank stoke.
Seljani su danima trazili toga cudnoga stvora,i obilazili spilje.
Medjutim tako velika masa ljudi okupljena oko jedne od tih spilja,dovela je do erozije tla,i urusavanja,pri cemu je dosta ljudi nastradalo.
Nakon te nesrece,lokalne vlasti grada Gospica,odlucile su zabraniti okupljanja oko otvora tih spilja,pa su tako i turisti sve manje dolazili.
Slucaj famoznog Yetija,rijesen je sasvim slucajno,zandari koji su bili nadgledali to podrucje,zaculi su nekakvo urlikanje,od kojeg su se najezili,a kada su smogli hrabrosti,da vide sta se desava,otkrili su kako je taj famozni Yeti,zapravo seoska luda Jovo Jebosvetosavljevic,koji se zakarabuljivao u ovcija krzna i takav naokolo tumarao.
Tko zna,da li bi se ikada otkrilo,tko je taj famozni Yeti,da se ludi Jovo,nije uhvatio u gvozdja za medvjede,i tako je rijesen slucaj stravicnog Yetija.
I danas postoje ljudi koji vjeruju u te mitove,a zahvaljujuci suradnji dviju turisticki agencija,koje su prepoznale potencijal,tih legendi,uvrstile su Jadovno i okolicu,u svoju ponudu.
Mergelov Turist institut,u suradnji sa Veritas Turist Centrom,omogucili su i ljudima nizeg imovinskog stanja,puni aranzman,za posjet ovome mjestu.
Direktori tih agencija g.Alen Budalaj,i Savo Strbac,dobili su nagrade za najbolje turisticke djelatnike,2007g. a po svemu sudeci,i ove godine,biti ce bez jake konkurencije.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty SKANDALOZNO

Počalji  Cro_Boljševik Pon Avg 11, 2008 3:09 pm

Evo vidite Drugovi protiv koga i cega se mi moramo boriti.Suze mi krenu kada se sjetim moga djeda Radoice kojega su ubili u Jasenovcu,u dusi me stegne kada se sjetim njegovih rijeci,,Sine ne dozvoli da moja zrtva bude uzaludna.
Moj djeda Radoica se slagirao kada sam mu ove slike pokazao,nije mogao podnijeti kako ustase prikazuju mjesto gdje su ga ubili,i ukrali mu zlatno zubalo.
Da bogda im rasna kuja okotila mjesance,a zene radjale Srbe pokatolicene.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  Srbin-Jevrej Pon Avg 11, 2008 3:14 pm

Svetoslavci će da kažu BOG ĆE DA IM SUDI ZA KASAPLENJA, a ja ću da kažem DRUG TITO ĆE DA IM SUDI.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  Cro_Boljševik Pon Avg 11, 2008 3:17 pm

Ma presudio bi im i ja da me ne muci osteoporoza i isijas,a u zadnje vrijeme muci me i visok krvni i srcani tlak,
jos kad ovako nesto vidim,eksplodira mi digitalni tlakomjer,sto sam uzeo na cekove od moje male boracke penzije.

Pu kerovi jedni ustaski.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  Srbin-Jevrej Pon Avg 11, 2008 11:22 pm

Drugovi, ovako ustaše uvek uspe da vide Jasenovac.
Ustaške lazi o Jasenovcu Make_gardening_ecofriendly_and_economic
Ustaške lazi o Jasenovcu Gardening_kids
Ustaške lazi o Jasenovcu V.Couple-Gardening
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  Cro_Boljševik Uto Avg 12, 2008 12:56 am

sava_kovacevic ::Drugovi, ovako ustaše uvek uspe da vide Jasenovac.
Ustaške lazi o Jasenovcu Gardening_kids

Ovo je stvarno jedna bezobrazna i neodgojena djevojcica Evil or Very Mad

Je li vidite sta radi Evil or Very Mad Question deriste jedno neodgojeno,sprda se sa velikim kamenim endemskim cvijetom,spomenikom zrtvama ustaskog terora.
E da sam joj ja deda,sto bi je po guzici ispljeskao,a mozda i ruku zavukao Twisted Evil
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  Čika Savo Uto Avg 12, 2008 1:51 am

Cro_Boljševik ::E da sam joj ja deda,sto bi je po guzici ispljeskao,a mozda i ruku zavukao Twisted Evil

Toooooo, Boljševiče, znaš ti šta valja!! Twisted Evil
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  SaoKrajina Uto Avg 12, 2008 4:02 pm

Ja sam bre osto vidno zaprepašten kad sam pročitao ovaj ustaški propagandni materijal. Jasenovac je bio živo mučilište. U njemu sam izgubio hiljadu dvesta i četerst dvoje rodbine od kojih su 721 još uvek na životu, i svima im znadem imena. A od ove umrle 222 su stradali u saobraćaju na traktorijadi 1995. Ali za sve su to krive ustaše u jasenovcu, što direktno, što indirektno.
SaoKrajina
SaoKrajina
Udarnik

Broj poruka : 24
Datum upisa : 10.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  SrboLegenda Uto Avg 12, 2008 4:44 pm

Ja bi bre i zadnji dinar dao kako je tamo lepo. Moja porodica i ja svake godine tamo letujemo nije to bre nikakva izmisljotina. Toplice su im tako dobre, a voda je tako ugrijana da ti koza oce spasti sa tela al posle takvog tretmana bar nemas vise reume, i moj dedo Milutin je tamo reumu izlecio.
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  SaoKrajina Uto Avg 12, 2008 5:23 pm

SrboLegenda ::Ja bi bre i zadnji dinar dao kako je tamo lepo. Moja porodica i ja svake godine tamo letujemo nije to bre nikakva izmisljotina. Toplice su im tako dobre, a voda je tako ugrijana da ti koza oce spasti sa tela al posle takvog tretmana bar nemas vise reume, i moj dedo Milutin je tamo reumu izlecio.
Bre, jesi ti poludeo? Jesi li ti normalan?
SaoKrajina
SaoKrajina
Udarnik

Broj poruka : 24
Datum upisa : 10.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  Srbin-Jevrej Uto Avg 12, 2008 5:35 pm

Verovatno je naš drug SrboLegenda pao pod zločinački ustaški utecaj. Twisted Evil
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  Cro_Boljševik Uto Avg 12, 2008 5:56 pm

SaoKrajina ::
SrboLegenda ::Ja bi bre i zadnji dinar dao kako je tamo lepo. Moja porodica i ja svake godine tamo letujemo nije to bre nikakva izmisljotina. Toplice su im tako dobre, a voda je tako ugrijana da ti koza oce spasti sa tela al posle takvog tretmana bar nemas vise reume, i moj dedo Milutin je tamo reumu izlecio.
Bre, jesi ti poludeo? Jesi li ti normalan?

Stvarno je li drug Srbo normalan No

Pa kako mozes trositi svoju boracku peniju u ustaskim toplicama i njima ostavljati pare Evil or Very Mad

Znas li ti da ljetujuci u tim toplicama pomazes ustasama,koji od tvojih krvavo zaradjenih para,poslije financiraju razne zlocinacke antijugoslovenske,pa i antisrpske projekte Question

Evo ja cak i zivim bas blizu tih toplica,ali ne pada mi na pamet otici tamo i reumu i kostobolju lijeciti,radije cu otic u Madjarsku jer i tamo ima jos boljih toplica a cak je i jeftinije nego u NDHziji.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  SrboLegenda Sre Avg 13, 2008 3:55 pm

Pa bre nemoze to tako o cem vi lajete. Sacu da vam pojasnim o cemu se radi valjda me nece ustaski spijoni zametiti. Kako sam bre vec napisao da ja i porodica idemo tamo svako leto al ne iz privatnog razloga posto mi se to mesto gadi nego iz poslovnog radim za Margelov institut zajedno sa Simon Wiesenthal centar u saradnji sa Alenom Budajom otkrivamo ustaske ubice i kasape.To je samo kamuflaza ustase misle da sam ja njihov, a ja samo cekam pravi trenutak da udarim i da ih povatam ko zeceve. Cak sam ufatio i jednog srbskog izdaicu koji suruje sa ustasama dal se secate to sam objavio na prijasnjem sajtu (Baja mali kninda) A sad pomoz mi Bog ako ovo ustase zamete najebat cu.
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  Srbin-Jevrej Sre Avg 13, 2008 5:21 pm

Alal ti vera!
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  gejlord Sre Sep 03, 2008 5:17 pm

Srbin-Jevrej oćeš li da dođeš do mene u baršunasti krevet pa ćemo da rađamo decu. Uh uh uh dignula mi se kara. Mmmmmmmm......ddaaaaa
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  Rozi_Cvetić Sre Sep 03, 2008 5:20 pm

Dečki, mogu i ja s vama? Embarassed
Rozi_Cvetić
Rozi_Cvetić
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 42
Godina : 34
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  gejlord Sre Sep 03, 2008 5:20 pm

Rozi tako si seksi čovek, dignuo mi se miško.
Treba da se okupi šta više zgodnih muškaraca pa ćemo svi da uživamo.
gejlord
gejlord
Homoseksualni gerilac

Broj poruka : 95
Godina : 49
Mjesto : Zagreb, Jugoslavija
Datum upisa : 03.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  Srbin-Jevrej Sre Sep 03, 2008 6:23 pm

Gejlord pa ti si druže mnogo lep umetnik. Uspeo sam da svršim prvi puta nakon 30 leta.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ustaške lazi o Jasenovcu Empty Re: Ustaške lazi o Jasenovcu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu