Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mnogo strašno

2 posters

Ići dole

Mnogo strašno Empty Mnogo strašno

Počalji  Srbin-Jevrej Čet Avg 07, 2008 6:18 pm

Dejstvovanjem UDBE, OZNE, KOS-a i mnogih ostalih naših kontraobaveštajnih agencija bezbednosti uspeo sam da saznam mnogo strašnu stvar. U ustaškoj Kurvatskoj uspeli su da otmu našeg antifašistu Stevana Jovanovića i prete da će ga lično likvidisati, da će da ga siluju i posle da bace u jamu visoku jedan metar a duboku kilometar. Teroriste su uspele da snime jedan sopstveni fotos. Dokle ćemo mi Jugosloveni da šutimo dok se ovo ima da dešava u nevaspitanom, belosvetskom komšiluku, dok jugoslovenskog čoveka, koji nemože ni cvet da odreže ovako zverski muče? Trebamo da reagujemo, ili će ovaj čovek da izgubi celi život.
Mnogo strašno Ustaskaalqaidapa5
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mnogo strašno Empty Re: Mnogo strašno

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 6:27 pm

Tako mi Svetog Save, Svetog Đorđeta i Belzebuba! Ovo je naprosto za ne poverovati!! Ustaški vampiri deluju i dandanas makar smo ih šesto iljada rešili na Blajburgu! Neverovatno. Treba da oslobodimo svoga druga, ne smemo da dopustimo tim kasapima da ga prikolju! Predlažem da mi otmemo nekog ustašu zauzvrat! Možda onog Kajina, jebem mu mater ustašku!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu