Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

+4
Rozi_Cvetić
Luka_Ric
SrboLegenda
Deda Savo
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Ristivoj Prsan Pet Mar 13, 2009 1:00 am

Deda Savo ::
SrboLegenda ::
Deda Savo ::Jebote SrboLegenda pa mi se znamo Shocked

Tad sam još bio mlad, a ti si verovatno bio onaj mali kurir, imo si 17 leta kolko se sećam. Svaka čast mladiću Very Happy Bio si mnogo sočan Twisted Evil
Ja sam bre cheers pa ko bi bre reko da cemo se ovde sresti kako tvoja kosovska epilepsija jesi bre preboleo ? Very Happy Twisted Evil

Ma jesam, ali pati me gastritis. I ciroza džigerice me isto izjeda... A o reumi, išijasu, konjuktivitisu, ustašofobiji, fašistofreniji i triperu da ne pričam... Sad

sifilis je na Kosovu normalna boljka, s njim se rodiš ili ko ja dobiješ kad te Azem nategne..i to mi se desilo na Sandžku znači još nisam došao na Kosovo a već sam imo trišu
Ristivoj Prsan
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Broj poruka : 31
Mjesto : Jugoslovenska Priština
Datum upisa : 12.03.2009

http://www.burekdžinarnica kod pokojnog Vase.Ko

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Deda Savo Pet Mar 13, 2009 1:03 am

SrboLegenda ::vidi bre kako opasno ti shin kinezi izgledaju. Shocked Jeli to bre opet pukla bomba u Nagasakiju ?


POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Skinhead_gollum

A vidi ih ovde, majmuni ćelavi, oskvrnjuju Srpsko More negde u okolici Spljeta Shocked

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Slika157

Sakrili su lica da ih ne stigne naša ruka pravde! Twisted Evil
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  SrboLegenda Pet Mar 13, 2009 1:05 am

Tako bre mladi, a vec bez kose sta uradi bomba u nagasakiju Shocked
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Ristivoj Prsan Pet Mar 13, 2009 1:08 am

kako bre mogu da se kvase u našem moru, pa gde su naši Titovi mornari, gde su naše snage...pogledaj koji su pozdrav napravili, da nisu ovo begunci s golog otoka
Ristivoj Prsan
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Broj poruka : 31
Mjesto : Jugoslovenska Priština
Datum upisa : 12.03.2009

http://www.burekdžinarnica kod pokojnog Vase.Ko

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Deda Savo Pet Mar 13, 2009 1:09 am

Ristivoj Prsan ::kako bre mogu da se kvase u našem moru, pa gde su naši Titovi mornari, gde su naše snage...pogledaj koji su pozdrav napravili, da nisu ovo begunci s golog otoka

Ma to je gamad iz Srpskog Zagreba, znam ih ja, ovaj levi je istuko mog unuka Radivoja nekidan Sad
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Deda Savo Pet Mar 13, 2009 1:14 am

A gle ga ovde, leukemičar jebeni nasilni fašistički, iza njega se vidi pogled na Srpski Omiš! Strašno, kakvi sve bolesnici šetaju Jugoslavijom Sad Još nosi onaj katolički fašistički krst na sebi

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Slika102 Evil or Very Mad


Poslednji put izmenio Deda Savo dana Pet Mar 13, 2009 1:19 am, izmenio ukupno 2 puta
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  SrboLegenda Pet Mar 13, 2009 1:18 am

Deda savo ja bi to bre klao Twisted Evil
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Deda Savo Pet Mar 13, 2009 1:18 am

SrboLegenda ::Deda savo ja bi to bre klao Twisted Evil

I TATA BI SINE! Twisted Evil
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  maršal007 Pet Mar 13, 2009 1:19 am

Deda Savo ::A gle ga ovde, leukemičar jebeni nasilni fašistički, iza njega se vidi pogled na Srpski Omiš! Strašno, kakvi sve bolesnici šetaju Jugoslavijom Sad

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Slika102


Druže, ovakav bi čovek u Titino vreme bio poslan na goli otok i mučen do zadnje kapi znoja krvi... Ali ne brini nemoj da tuguješ jer dan konačnog oslobođenja je pred vratima... jedino je problem što nemamo ključ od vrata...
maršal007
maršal007
Radnik

Broj poruka : 6
Mjesto : Oslobođeni Dubrovnik
Datum upisa : 13.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  SrboLegenda Pet Mar 13, 2009 1:23 am

maršal007 ::jedino je problem što nemamo ključ od vrata...
Bre maršale pa vi ste bar domisljati zbog cega imademo srp i cekic nego da razvaljujemo celicna vrata
Smile
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Ristivoj Prsan Pet Mar 13, 2009 1:24 am

Deda Savo ::
Ristivoj Prsan ::kako bre mogu da se kvase u našem moru, pa gde su naši Titovi mornari, gde su naše snage...pogledaj koji su pozdrav napravili, da nisu ovo begunci s golog otoka

Ma to je gamad iz Srpskog Zagreba, znam ih ja, ovaj levi je istuko mog unuka Radivoja nekidan Sad

majke mu ga sprašim..kako može Ustaško nacističko đubre...Radivoja, tvoga Radivoja, koji nebi uspeo po Hudine jame da natrpa
Ristivoj Prsan
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Broj poruka : 31
Mjesto : Jugoslovenska Priština
Datum upisa : 12.03.2009

http://www.burekdžinarnica kod pokojnog Vase.Ko

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Deda Savo Pet Mar 13, 2009 1:25 am

Ovog leta ja idem u Srpski Spljet pa će to đubre da dobije po pičci! cheers
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  maršal007 Pet Mar 13, 2009 1:27 am

Drugovi, gradili smo socijaljizam na temeljima ozloglušenog i ozloglašenog kapitaljizma proizvedenog od strane domacih izdajnika i pomoci vatikana grada inace nama znanog ko centar svetskog opijuma... imas pravo dete moje kad reces da su nam tu srp i cekic, medjutim put do naseg oslobodjenja jeste kroz armirani betosnki zid a ne kroz vrata...
maršal007
maršal007
Radnik

Broj poruka : 6
Mjesto : Oslobođeni Dubrovnik
Datum upisa : 13.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Ristivoj Prsan Pet Mar 13, 2009 1:29 am

Deda Savo ::Ovog leta ja idem u Srpski Spljet pa će to đubre da dobije po pičci! cheers

ima da mi se javiš obavezno, jer idem i ja mora da neke stvari rasčistimo, da se ukopamo ko 45, orobimo par magacina s hranom i pićem pa u kontrarevoluciju za maršala Tita protiv Staljina i svih koji su bili ikad u Rusiji
Ristivoj Prsan
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Broj poruka : 31
Mjesto : Jugoslovenska Priština
Datum upisa : 12.03.2009

http://www.burekdžinarnica kod pokojnog Vase.Ko

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Deda Savo Pet Mar 13, 2009 2:41 pm

Ristivoj Prsan ::
Deda Savo ::Ovog leta ja idem u Srpski Spljet pa će to đubre da dobije po pičci! cheers

ima da mi se javiš obavezno, jer idem i ja mora da neke stvari rasčistimo, da se ukopamo ko 45, orobimo par magacina s hranom i pićem pa u kontrarevoluciju za maršala Tita protiv Staljina i svih koji su bili ikad u Rusiji

ŽIVEO DRUŽE, VIDIMO SE U SEPTEMBRU DVE HILJADE I DESETE! cheers
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Ristivoj Prsan Ned Mar 29, 2009 11:26 pm

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Tito_-_i_svjetski_rat_225

i drug Tito je vežbao za kontrarevoluciju s zgodnim drugom muslimanom

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Tito_-_mo_a_pijade_u_lepoglavi_01_134

Drug tito i Jevrej Moša Pijade nako jednog sexa s lešom nekog Albanca....Moša je voleo da ga uvali lešini....

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Tito_-_ispred_stroja_prve_proleterske_brigade_105

Drug Tito pregledava Prvu proletersku..

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Tito_-_sa_psom_785

Tito i njegova džukela stvarno me je ljutila ta džukela, kad sam komandira pitao: koje je vrste to pseto?

On mi je odgovorio: Dodž...

Neki Amerikanski pas?

Neeee.....Domaća Obična Džukela
Ristivoj Prsan
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Broj poruka : 31
Mjesto : Jugoslovenska Priština
Datum upisa : 12.03.2009

http://www.burekdžinarnica kod pokojnog Vase.Ko

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Drug_Gavran Čet Sep 09, 2010 4:01 pm

Ristivoj Prsan ::kako bre mogu da se kvase u našem moru, pa gde su naši Titovi mornari, gde su naše snage...pogledaj koji su pozdrav napravili, da nisu ovo begunci s golog otoka


nije to vase more nego je to pravo hrvatsko cisto more majku van jebem... ZA DOM SPREMNI!!

Drug_Gavran

Broj poruka : 3
Datum upisa : 09.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  KPH_gay Čet Sep 09, 2010 8:35 pm

Drug_Gavran ::
Ristivoj Prsan ::kako bre mogu da se kvase u našem moru, pa gde su naši Titovi mornari, gde su naše snage...pogledaj koji su pozdrav napravili, da nisu ovo begunci s golog otoka


nije to vase more nego je to pravo hrvatsko cisto more majku van jebem... ZA DOM SPREMNI!!
druže; pa kako ne znaš da svaka federativna republika naše slavne Jugoslavije bi trebala da ima izlaz na Jadransko more? Pa nismo Digiće bez veze u fojbe bacali... Evil or Very Mad
KPH_gay
KPH_gay
Zastavnik JNA

Broj poruka : 41
Mjesto : Gejograd
Datum upisa : 07.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE - Page 2 Empty Re: POČELO STVARANJE NOVE JUGOSLAVIJE

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu