Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ponosan sam što sam Jugosloven

+4
Barba-Scepan
Srbin-Jevrej
Deda Savo
Cro_Boljševik
8 posters

Ići dole

Ponosan sam što sam Jugosloven Empty Ponosan sam što sam Jugosloven

Počalji  Cro_Boljševik Čet Avg 07, 2008 9:07 pm

Drugovi i Drugarice,neizmjerno sam sretan sto smo se okupili u ovome nasemu malenome kutku slobode gdje mozemo nesmetano se prisjecati nasih slavnih heroja i junacke proslosti. Za nas su ovo teska vremena,kada moramo skrivecki obilaziti porusene spomenike NOB-a da bi smo ostavili cvijece svim onim nasim palim borcima,koje su pali od zlocinacke ustaske ruke i to po nekoliko puta. Ja sam unuk slavnog hrvatskoga narodnoga heroja Ambrozija,ali zbog straha ne smijem prezime da napisem,da me ne razotkriju. Svjedoci smo da je danas tesko biti Jugosloven,ne smijemo pjevati nase pjesme i isticati nase tisucljetne povijesne simbole,a unuci povampirenih ustasa negiaju postojanje nase Jugoslovenske nacije. Zasto nekome smeta Jugoslavenska nacija ? Ja i da hocu ne mogu biti nista drugo osim Jugosloven,ili bolje receno Jugoslovenski Hrvat ili Hrvatski Jugosloven,jer cistoca moje Jugoslovenske nacije je neupitna. Hvala dragome Marxu,da ne pripadam nekoj cisto jednonacionalnoj plemenskoj zajednici,jer to je nazadna i primitivna vrsta obiteljskih vrijednosti. Moja cistoca Jugoslovenske nacije proizilazi iz cinjenice,da mi je jedan djed Srbin,a drugi Hrvat,jednja baba mi je Romkinja a druga Jevrejka,a moji roditelji su rodjeni u Jasenovcu,gdje su se upoznali i vjencali. Moj djed Srbin Radojica,ozenio je moju babu Romkinju muslimanske vjere Zulejhu,a drugi djed Hrvat Ambrozije,ozenio je Jevrejku Latifu,i tko su zaceli djecu koja su bila sjeme iz kojega ce izrasti tisucgodisnja Jugoslavenska nacija. Na inzistiranje moga djeda partizana Ambrozija,ja sam dobio ime Anastazije,po mome pradjedu Madjaru,Slovackog porijekla i tako da vas moje naoko pokatoliceno ime ne zavara,jer ja jesam pravi i cistokrvni Jugosloven. Moj djed Ambrozije spasio je moga drugoga djeda i babu iz Jasenovca gdje su ih ustase ubile,ali pri tome je i sam nastradao i bio zarobljen od ustasa. Za vrijeme njegova logorovanja u Jasenovcu,upoznao je moju babu Latifu,gdje su se zaljubili kao i drugih dvoje mojih predaka. Prije nego sto su ih ustase ubile,rodili su se moji roditelji,koje su takodje ustase bacale u zrak i docekivcali na bajunete. Nakon pobjede nasega herojskog NOBA,oni su bili zacetnici nove Jugoslovenske nacije,koju su ustase unistile u Jasenovcu,a ja sam odgajan tako da ljubim svoju zemlju i Jugoslovenski narod. Da bi smo ocuvali cistocu Jugoslovenske nacije,mi moramo zabraniti istovjerne brakove i proglasiti kriminalnim aktom sklapanje brakova izmedju partnera jednake etnicke skupine,jer to se kosi sa svim tradicionalnim i moralnim komunistickim jugoslovenskim nacelima, a mi kao tradicionalno proleterska zemlja,ne mozemo dozvoliti takvu vrstu otvorene perverzije i nemoralnosti. Za sluzbeni Jugoslavenski jezik,morati cemo uvesti Romski(ciganski)jezik,jer on nije ekskluzivan ni za jednu autonomnu pokrajnu ili regiju unutar nase Jugoslavije i kao takav ne moze biti predmet sporenja izmedju sovinisticki i separatistickih mogucih elemenata koji bi se i u buducnosti mogli pojaviti, Ako Romski jezik bude sluzbeni,onda Hrvati ne mogu kukati da su ugrozeni da im se namece srpski jezik,a Srbi,nece moci kukati da im Hrvati kradu i croatiziraju njihov jezik,i zato bi ja zakonski zabranio uporabu bilo kojega drugoga jezika na prostoru Jugoslavije,osim romskoga. Znam da su ovo drasticne mjere,ali morate me razumjeti,jer ja kao jedan od malobrojnih cistokrvnih Jugoslovena,moram se zalagati za cistocu jugoslovenske nacije,jer samo tako u buducnosti mozemo izbjeci pojavu povampirenih seperatista,koji bi ponovno htjeli rusiti najsavrseniju zemlju na svijetu. I zato Drugovi Smrt Fasizmau a Slobodan Narodu
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ponosan sam što sam Jugosloven Empty Re: Ponosan sam što sam Jugosloven

Počalji  Deda Savo Čet Avg 07, 2008 9:17 pm

Druže, rasplako si me s ovime! Tako lepo si to napiso! Svaka ti čast, blagoslovio te Sveti Savo! I slažem se da treba da uvedemo romski kao službeni jezik, i meni je deda Faton bio Cigan, i ponosim se njime! SRBIJA ROMIMA!

Kerem dada, antifašista, ukur tapaš ubavumikar! Eve eve, četnik dada, ker Serbetaš obargar! Ukar dema, dema devla kupartar!
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Ponosan sam što sam Jugosloven Empty Re: Ponosan sam što sam Jugosloven

Počalji  Srbin-Jevrej Čet Avg 07, 2008 10:56 pm

Moje sopstveno srce kuca oduvek za Jugoslaviju. Ko mi šta može! Very Happy
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ponosan sam što sam Jugosloven Empty Re: Ponosan sam što sam Jugosloven

Počalji  Barba-Scepan Čet Sep 11, 2008 11:38 pm

Moja familija je povazda bila jugoslovenska. Nono Šćepan je u doba Kraljevine bi jedan o'oni ča su se škumpanjali s komunistima. Pape Šćepan, bi partizan i oriđinalni antifašista. I šenpre mi bi drago ča nosin njegovo ime.
U vrime Jugoslavije bi san kapetan, meštar o'kužine i soldat u JNA. Puno tega lipega san proša. Vižita me i Tito, glavun i bradun, ijadu devesto sedandesete i puno ga rišpektan. Sad jebenti krv Irudovu, živin u Ervackoj, nikoj ustaškoj pripizdini i triban kuvat ribu svakeg dana da bi priživija. Judi, ja živin za Dalmaciju. Socijalističku, ma ne ustašku vlajsku. Ćemo onda da žividemo ka bubrig u loju. Ondak će to da bude nova Jugoslavija.
Barba-Scepan
Barba-Scepan
Udarnik

Broj poruka : 16
Godina : 85
Mjesto : Socijalistička Republika Dalmacija
Datum upisa : 11.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ponosan sam što sam Jugosloven Empty Re: Ponosan sam što sam Jugosloven

Počalji  Ristivoj Prsan Čet Mar 12, 2009 11:49 pm

Ponosan sam što sam Jugosloven 2
Marko, 22, butcher
I voted for the Serbian Radical Party because they are the most honest politicians. Securing the borders of Kosovo and Serbia is really important - I would feel bad if Kosovo became independent.

I believe the Serbian Radical Party would stop this happening.


to je moje dete koje radi u Londonu...
Ristivoj Prsan
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Broj poruka : 31
Mjesto : Jugoslovenska Priština
Datum upisa : 12.03.2009

http://www.burekdžinarnica kod pokojnog Vase.Ko

Nazad na vrh Ići dole

Ponosan sam što sam Jugosloven Empty Re: Ponosan sam što sam Jugosloven

Počalji  Deda Savo Pet Mar 13, 2009 12:07 am

Svakačast mladome Markanu! cheers
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Ponosan sam što sam Jugosloven Empty Re: Ponosan sam što sam Jugosloven

Počalji  SrboLegenda Pet Mar 13, 2009 12:28 am

Imas bre lepo dete, ako voli da se hmm penetrise ima da ga rozi cvetic i ja izbusimo ko švajcarski sir
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ponosan sam što sam Jugosloven Empty Re: Ponosan sam što sam Jugosloven

Počalji  Ristivoj Prsan Pet Mar 13, 2009 12:48 am

po ceo dan reže prasiće...uvek se voleo da igra s prasadi a sad kad je narastao koje ih brže nego Šiftare...pravo dete koje roditelj može da poželi, a da mi videte ćerku....e ista majka Šiftarka, lepa, lepa, crma kosa, bizantske oči a pička tatina..
Ristivoj Prsan
Ristivoj Prsan
Zastavnik JNA

Broj poruka : 31
Mjesto : Jugoslovenska Priština
Datum upisa : 12.03.2009

http://www.burekdžinarnica kod pokojnog Vase.Ko

Nazad na vrh Ići dole

Ponosan sam što sam Jugosloven Empty Re: Ponosan sam što sam Jugosloven

Počalji  Deda Savo Pet Mar 13, 2009 12:51 am

Ristivoj Prsan :: a da mi videte ćerku....e ista majka Šiftarka, lepa, lepa, crma kosa, bizantske oči a pička tatina..

mmmmmm... BACI ĆERKU DA SE IGRAMOOOO I love you

i ja baš volim da gledam naše srpske žene, sve su čiste arijevke, bre! makar nisam rasista volim da vidim onu crnu arijevsku put, crne arijevske oči i arijevsko-afrički stil vrizure I love you
Deda Savo
Deda Savo
Borac za pravdu svih Jugoslovena

Broj poruka : 103
Godina : 101
Mjesto : Otadžbina
Datum upisa : 07.08.2008

https://jugoslavija.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Ponosan sam što sam Jugosloven Empty Re: Ponosan sam što sam Jugosloven

Počalji  SrboLegenda Pet Mar 13, 2009 12:58 am

Deda Savo ::
Ristivoj Prsan :: a da mi videte ćerku....e ista majka Šiftarka, lepa, lepa, crma kosa, bizantske oči a pička tatina..

mmmmmm... BACI ĆERKU DA SE IGRAMOOOO I love you

i ja baš volim da gledam naše srpske žene, sve su čiste arijevke, bre! makar nisam rasista volim da vidim onu crnu arijevsku put, crne arijevske oči i arijevsko-afrički stil vrizure I love you
Jeli deda savo jeli to bre ova

Ponosan sam što sam Jugosloven 377606449_df205d8de1
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ponosan sam što sam Jugosloven Empty Re: Ponosan sam što sam Jugosloven

Počalji  SrboLegenda Pet Mar 13, 2009 1:09 am

Ristivoj Prsan ::po ceo dan reže prasiće...uvek se voleo da igra s prasadi a sad kad je narastao koje ih brže nego Šiftare...pravo dete koje roditelj može da poželi, a da mi videte ćerku....e ista majka Šiftarka, lepa, lepa, crma kosa, bizantske oči a pička tatina..
Jašta predivna je našo ju na internatu postala manekenka. Stvarno prelepa nema sta Laughing


Ponosan sam što sam Jugosloven L_d0c8759fd61f35d55130f3eef762a9ee
SrboLegenda
SrboLegenda
Desetar JNA

Broj poruka : 55
Mjesto : Šumadijski okrug / Kragujevac
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ponosan sam što sam Jugosloven Empty Re: Ponosan sam što sam Jugosloven

Počalji  Sejdo Pet Jan 22, 2010 11:53 am

Drugarice i drugovi Jugosloveni i komunisti.
Naravno da sam ponosan jer sam Jugosloven, a kako i ne bih bio, pa to je biloa najbolja i najljepša zemlja na svijetu i biti će opet naravno, kad Njemačka skloni svoje šape sa nas t.j kad je naši narodi i narodnosti u bratskoj borbi sklone ponovo izgrađujući brastvo i jedinstvo i čuvajući ga kao zjenicu oka svoga.

A bolje je bilo dok je bila Juga naša, mnogo, neusporedivo bolje. Evo samo mali primjer.

Ova na slici ispod je moja komšinica Zulejha i njena sestra Hatidža uslikane 1978 dok je Tito još bio živ.



Ponosan sam što sam Jugosloven 643sps




A na slici ispod su ove godine uslikane iste osobe.

Ponosan sam što sam Jugosloven 76952756


I de ti sad bolan ne bio, reci da za vrijeme druga Tite nije bilo bolje? Puno bolje.
Sejdo
Sejdo

Broj poruka : 4
Mjesto : Sarajevo, od Valtera odbranjeno!!
Datum upisa : 22.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ponosan sam što sam Jugosloven Empty Re: Ponosan sam što sam Jugosloven

Počalji  danni1 Pon Jul 26, 2010 12:26 am

Deda Savo ::Druže, rasplako si me s ovime! Tako lepo si to napiso! Svaka ti čast, blagoslovio te Sveti Savo! I slažem se da treba da uvedemo romski kao službeni jezik, i meni je deda Faton bio Cigan, i ponosim se njime! SRBIJA ROMIMA!

Kerem dada, antifašista, ukur tapaš ubavumikar! Eve eve, četnik dada, ker Serbetaš obargar! Ukar dema, dema devla kupartar!

Tako je deda Savo Romi Srbiji.

danni1
Udarnik

Broj poruka : 14
Datum upisa : 25.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ponosan sam što sam Jugosloven Empty Re: Ponosan sam što sam Jugosloven

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu