Alija Izmetbegovic

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Alija Izmetbegovic

Počalji  Cro_Boljševik taj Ned Avg 10, 2008 3:11 am

Srbin islamske vjere,autor sekretarske deklaracije,veliki humanist i najzasluzniji za ocuvanje Jugoslavenstv a na ovim prostorima.

Svakako,da najznacajnije mjesto u masim narodima i narodnosti zauzima rahmetli Aljo,koji je ujedno i otac novo konponovane bosnjacke nacije,koja je jedini moguci vid ocuvanja Jugoslovenstva na ovim prostorima,pred najezdom hordi podivljalih ustasa i cetnika.
Od samoga rodenja za Alju se znalo kako ce biti veliki vodja koji ce povesti bosnjacki narod,a to se znalo cak iprije nego sto se on rodio,to su prorekle velike Muftije citajuci iz findzana nakon jutarnje kahve.A dokaz tome,je njegova karizma,kojom je zracio odmah nakon poroda,sto se vidi na gornjoj slici.

Da je nesto trulo u drzavi Jugoslaviji i zaklucio je i Aljo i to ga je potaklo da napise knjigu zvana-ISLAMSKA DEKLASIFIKACIJA, koju su neki zlobni knjizevni kriticari okarakterizirali kao muslimansku verziju nacisticke knjige,,Meine Kampf,,
Drug Tito potpao je pod njihov utjecaj,i neprocitavsi knjigu ALju je ni krivog,ni duznog spremio u zatvor kao politicki opasnog po sistem.
Na slici je trenutak u kome je Alji sinula ideja da napise knjigu.

Strahote koje su bile svakodnevni dio Aljinoga zivota,potakle su u njemu jos vecu zelju za borbom.
Neprestana maltretiranja,nisu ga pokolebala u ideji stvaranja prve serijetske drzave u Evropi.
Dole na slici su Alija i njegov zatvorski cimer.

Rad na Golom otoku je bio iscrpljujuci i tezak,zbog cega se ALJINO zdravlje bitno pogorsalo,a nagada se kako je zbog robije nas rahmetli Alija prerano napustio ovaj svijet,ne dozivjevsi duboku starost.

Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 93
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Alija Izmetbegovic

Počalji  Čika Savo taj Ned Avg 10, 2008 3:33 am

Alija je bio mnogo dobar čovek... Lično sam ga poznavao. Kolko sam samo đezvi i fildžana kafe isprazneo u razgovorima sa Alijom u kasnim noćnim časovima... Alija je bio pravi delija, Jugosloven islamske vere. A kad vidim onu njegovu lepu ćelavu glavu, dođe mi da ga poljubim u čelo!! On je bio jedini koji je mogo da zameni druga Tita! Jednom smo se skinuli goli i namazali se uljem od ljiljanovog cveta i kad se Alija klanjo na istok, dopusteo mi je da se ja klanjam na njemu!! Bilo je mnogo bre lepo, dabogda se ponovilo! Rahmetli Alija je bio mnogo dobar drug...

Živeo delija Alija! Smrt fašizmu!

Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 95
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Cro_Boljševik taj Ned Avg 10, 2008 3:52 am

Čika Savo ::Alija je bio mnogo dobar čovek... Lično sam ga poznavao. Kolko sam samo đezvi i fildžana kafe isprazneo u razgovorima sa Alijom u kasnim noćnim časovima... Alija je bio pravi delija, Jugosloven islamske vere. A kad vidim onu njegovu lepu ćelavu glavu, dođe mi da ga poljubim u čelo!! On je bio jedini koji je mogo da zameni druga Tita! Jednom smo se skinuli goli i namazali se uljem od ljiljanovog cveta i kad se Alija klanjo na istok, dopusteo mi je da se ja klanjam na njemu!! Bilo je mnogo bre lepo, dabogda se ponovilo! Rahmetli Alija je bio mnogo dobar drug...

Ali ti si Srbin,zasto si ti klanjo Question

U ostalom svi se mi trebamo klanjati i to 5 puta na dan,nasemu Drugu Titu,koji je stvoritelj neba i zemlje,i svake godine trebamo obaviti hadz u Beogradu i pokloniti se u Kuci cvijeca,a mozemo otici i na Mirogoj kamenovati onaj crni monolit,kao sto kamenuju muslimani u Meki,onaj veliki crni kameni monolit,jer misle da se u njemu krije Vrag.

Certifikovani bolševik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Čika Savo taj Ned Avg 10, 2008 4:04 am

Cro_Boljševik ::
Čika Savo ::Alija je bio mnogo dobar čovek... Lično sam ga poznavao. Kolko sam samo đezvi i fildžana kafe isprazneo u razgovorima sa Alijom u kasnim noćnim časovima... Alija je bio pravi delija, Jugosloven islamske vere. A kad vidim onu njegovu lepu ćelavu glavu, dođe mi da ga poljubim u čelo!! On je bio jedini koji je mogo da zameni druga Tita! Jednom smo se skinuli goli i namazali se uljem od ljiljanovog cveta i kad se Alija klanjo na istok, dopusteo mi je da se ja klanjam na njemu!! Bilo je mnogo bre lepo, dabogda se ponovilo! Rahmetli Alija je bio mnogo dobar drug...

Ali ti si Srbin,zasto si ti klanjo Question

U ostalom svi se mi trebamo klanjati i to 5 puta na dan,nasemu Drugu Titu,koji je stvoritelj neba i zemlje,i svake godine trebamo obaviti hadz u Beogradu i pokloniti se u Kuci cvijeca,a mozemo otici i na Mirogoj kamenovati onaj crni monolit,kao sto kamenuju muslimani u Meki,onaj veliki crni kameni monolit,jer misle da se u njemu krije Vrag.

Nisam ja Srbin, ja sam Jugosloven srpske orentacije. Imam srpske korene i Srbe smatram najboljom narodnosti od sviju jugoslovenskih naroda i narodnosti. Ali ja sam lično Jugosloven.

Jeste bre, pa ja sam se klanjo na severoistok prema kući cveća, a Alija se klanjo dole na bliski istok. Bili smo u neugodnoj pozi, ali nema veze, dobro je bilo!

Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 95
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Srbin-Jevrej taj Ned Avg 10, 2008 12:45 pm

Alija nije uspeo da dosegne božansku kreaciju najvećeg Jugoslovenskog sina, Druga Tite.
Uspeo je da stvori SR Bosnu, malu Jugoslaviju posle građanskog rata, ali nemože da to bude to.

Druže Tito ljubičice bela tebe voli Jugoslavija cela!
פבגנמרװםנדגפּשּׁ׳
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 97
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Cro_Boljševik taj Ned Avg 10, 2008 1:58 pm

sava_kovacevic ::Alija nije uspeo da dosegne božansku kreaciju najvećeg Jugoslovenskog sina, Druga Tite.
Uspeo je da stvori SR Bosnu, malu Jugoslaviju posle građanskog rata, ali nemože da to bude to.

Da u pravu si,Drug Alija,imao je casne namjere,jer je znao da ocuvanjem cjelovite Bosne,zapravo ocuvaje ideju jugoslavenstva u mini verziji,i zato Drugovi,mi moramo da nastavimo kontinuitet jugoslovenske drzavnosti,tako sto cemo dokazati da je moguc suzivot svih nasih naroda u jednoj drzavotvornoj zajednici,a Bosna I Hercegovina ce nam biti snazan argumenat i model,po kojem cemo stvoriti novu Jugoslaviju,i zato ne treba dozvoliti ustaskim kerovima stvaranje jos jednog entiteta u BiH,nego treba i Srbe natjerati da udju u Bosansku federaciju i ukinu R.Srpsku.

Da pojasnim,ukidanjem entiteta i stvaranje jedistvene i unitarne republike Bosne i Hercegovine,treba biti pilot projekat,po kojemu cemo u buducnosti ukinuti danasnje republike i stvoriti jedinstvenu i unitarnu republiku Jugoslaviju.

Certifikovani bolševik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Srbin-Jevrej taj Ned Avg 10, 2008 2:13 pm

Drug Tito je oduvek bio Mesija Jugoslovena. Ima da nas gleda od gore zadnjih 28 leta. Tito je verovatno u ateističkom raju, gde druguje sa Marksom, Lenjinom, Mao-Ce-Tungom, Če Gevarom i ostalim borcima za proletarijat.
DRUŽE TITO MOLI ZA NAS!!

פבגנמרװםנדגפּשּׁ׳
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  SaoKrajina taj Ned Avg 10, 2008 2:37 pm

Meni je lično žao što se Alija kao čovek i Jugosloven pokvario te sve borio kasnije za odcepljenje od Jugoslavije i protiv JNA, što je mnogo bre tužno za vasceo jugoslovenski narod bilo. Sada više ne možemo historiju menjati, na nama je da se ugledamo na Alijine dobre strane, a one loše odbacimo. A BiH mora pre svega da opstane kao Jugoslavija u malome, naravno pod komunističkim režimom i u zajednici sa svim drugim ZAVNOJ-skim republikama.
SaoKrajina
Udarnik

Broj poruka : 24
Datum upisa : 10.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zabrinutost

Počalji  Cro_Boljševik taj Ned Avg 10, 2008 2:49 pm

Drugovi ja se brinem za Druga Tita,da mu se ne desi isto sta i Mao Ce Tungu,koji je previse promatrao kineski narod iz ateistickog raja,pa je jadnicak izdreljio oci,evo pogledajte.

Certifikovani bolševik

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Srbin-Jevrej taj Ned Avg 10, 2008 2:51 pm

Kako će čovek da to popravi? Mao može da to popravi jedino ako Kinezi uspe da se vrate na "veliki skok napred".

פבגנמרװםנדגפּשּׁ׳
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  KPH_gay taj Uto Sep 07, 2010 3:40 pm

Jesam protiv religije kao i šta sam protiv nacija te nacionalizma, ali Alija je znao raditi dobre čevape...veoma mnogo dobre I love you
KPH_gay
Zastavnik JNA

Broj poruka : 41
Mjesto : Gejograd
Datum upisa : 07.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh