Mladi Antifašisti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

4 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Da li su Cetnjici antifasisti

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Vote_lcap35%Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Vote_rcap 35% 
[ 6 ]
Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Vote_lcap29%Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Vote_rcap 29% 
[ 5 ]
Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Vote_lcap12%Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Vote_rcap 12% 
[ 2 ]
Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Vote_lcap6%Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Vote_lcap6%Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Vote_lcap6%Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Vote_lcap6%Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
 
Ukupno Glasova : 17
 
 

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 3:07 pm

Govna bezobrazna,zloupotrebljavaju nase antifasisticko ime,a u tome im najvise pomazu njihovi saborci,koji su pod kraj rata iz Cetnika prisli u Partizane.
A svi oni koji misle preko grbace antifasizma promovisati Cetnjistvo i tako oskrnaviti svetost NOB-a,ja im porucujem,,E NECETE MAJKE VAM GA TO VAM SE JA IZVORNI HRVATSKO/JUGOSLOVENSKI BOLJSEVIK KUNEM''
Zgrozen sam zanemarivanjem Cetnjickih zlocina,koji vecina vas ovdje namjerno ili nenamjerno ignorise,i zato sam ja izvorni boljsevik i pravi proleter odlucio raskrinkati sve ove lazi i obmane koje se o Cetnjicima ovdje iznose,a to cu uspjeti iznoseci istinu o Cetnjickim zlocinima i njihovoj ulozi u WW2. kao i u ovome zadnjem bratoubilackom ratu.

Smrt Fasizmu,a Slobodan Narodu
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Re: Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

Počalji  Jovan Kotlokrpa Pet Avg 08, 2008 4:42 pm

Nemoj bre tako nevaspitano da pričaš. Odveka su četnici bili deo antifašizma. Ko je srušeo Derzden nego jugočetnici. Nemoj bre da pričaš keve ti.
Jovan Kotlokrpa
Jovan Kotlokrpa
Udarnik

Broj poruka : 24
Mjesto : Titov Vankuver
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Re: Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

Počalji  Čika Savo Pet Avg 08, 2008 4:55 pm

Jeste, bre, ja sam od četrdesprve do četrdesdruge bio četnik, nema tu razlike. Četnici su lepši od partizana, to je jedina razlika!! Svi smo mi Srbi... Mislim Jugosloveni!! Nema razlike među nama! To ustaški kerovi oće da nas podele!
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Re: Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 5:13 pm

Ma sad cu ja vama dokazati sta su radili ti vasi Cetnjici,prije nego su pobjegli u Partizane,odakle cu ja licno da vas izbacim,prije nego sto vi izgurate nas prave partizane.


Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Draza_10


Ajde sada nesto kazite kerovi jedni cetnjicki bounce koga ovo svapske ustase pozdravljaju sa ,,ZA DOM SPREMNI'' Question Evil or Very Mad


Poslednji izmenio Cro_Boljševik dana Pet Avg 08, 2008 5:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Re: Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

Počalji  Čika Savo Pet Avg 08, 2008 5:17 pm

Štatije bre?! Ovo je fotomontaža, opšte je poznato da čiča Draža nikad nije oblačio mantile jer je u njima izgledo debelo, a veoma je pazio na svoj izgled tako da ga nikad nije obuko!! Draža je jedan od prvih antifašista u istoriji! Rame uz rame sa svetim drugom Titom!
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Re: Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

Počalji  Srbin-Jevrej Pet Avg 08, 2008 5:18 pm

Verovatno to ima da bude Dražin fašistički dvojnik.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Re: Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 5:20 pm

Čika Savo ::Štatije bre?! Ovo je fotomontaža, opšte je poznato da čiča Draža nikad nije oblačio mantile jer je u njima izgledo debelo, a veoma je pazio na svoj izgled tako da ga nikad nije obuko!! Draža je jedan od prvih antifašista u istoriji! Rame uz rame sa svetim drugom Titom!

Nemoj brate Savo da budes slijep kod zdravijeh ociju tako ti gibanice Mad

Pa zar ne vidis sta ti ovi ustaskocetnjicki kerovi uradise i jos nisi dosao do pameti,a ja cu i dalje nastaviti lajat protiv cetnjika jer sad mi ne mozes nista Laughing
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Re: Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 5:21 pm

sava_kovacevic ::Verovatno to ima da bude Dražin fašistički dvojnik.

Jeste kako da ne ustase su ga klonirale,tako da bude multifunkcionalni Draza.
Ma koga bre vi ovdje zavitlavate.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Re: Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

Počalji  Čika Savo Pet Avg 08, 2008 5:23 pm

Cro_Boljševik ::
Čika Savo ::Štatije bre?! Ovo je fotomontaža, opšte je poznato da čiča Draža nikad nije oblačio mantile jer je u njima izgledo debelo, a veoma je pazio na svoj izgled tako da ga nikad nije obuko!! Draža je jedan od prvih antifašista u istoriji! Rame uz rame sa svetim drugom Titom!

Nemoj brate Savo da budes slijep kod zdravijeh ociju tako ti gibanice Mad

Pa zar ne vidis sta ti ovi ustaskocetnjicki kerovi uradise i jos nisi dosao do pameti,a ja cu i dalje nastaviti lajat protiv cetnjika jer sad mi ne mozes nista Laughing

Pa to je Dražin bratić Dragan, on je bre bio fašista! Draža ga je osobno iskasapio i to sa satarom! Dragan je plateo za svoje grehe, a Draža je bio antifašista! Četnici - prva antifašistička vojska na svetu! Smrt fašizmu!
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty A STA JE OVO ? ? ?

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 5:53 pm

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Savez_11


Evo,vidite na ovoj slici,gdje ustase i cetnici zajedno sjede i piju,a ispred njih je jedno srpsko neduzno celjade,koje su ispekli na gradelama.
Pa neka mi opet netko kaze da su cetnici antifasisti,kada su zajedno sa ustasam ubijali neduznu srpsku nejac i starcad,pa su ih poslije silovali,ili su ih prije silovali pa ubili.
Nisam siguran,ali pitat cu moje babe Zulejhu i Latifu,koje su srbocetnicke ustase ubili i silovali,ili je mozda bilo obratno,ne znam nisam siguran.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Re: Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

Počalji  Srbin-Jevrej Pet Avg 08, 2008 6:25 pm

Ovdje tačno vidimo ustaške Kozake i njihove komandante. Nema ovde reči o četnicima. Četnici su oduvek bili antifašiste.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Pa zar i ti Druze Savo da rehabilitujes Cetnike ?

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 6:45 pm

sava_kovacevic ::Ovdje tačno vidimo ustaške Kozake i njihove komandante. Nema ovde reči o četnicima. Četnici su oduvek bili antifašiste.

Ali cetnike i jesu zvali kozacima,zbog toga sto su bili obuceni u jarece i janjece kozune,a kako su smrdjeli po kozama,zato su ih i prozvali kozacima,a sta ce ruski kozaci u Jugoslaviji,oni nisu ni znali gdje je Jugoslavija,sve dok nisu bjezali preko nje pred Crvenom Armijom,pa su radi slicnosti sa njima,ubaceni cetnicki elementi u Antifasistickom vijecu Jugoslavije,to iskoristili dfa rehabilituju Cetnjike.
I nemojte mi sabotirati ovaj moj feljton sa vasim upadicama,jer imam dojam da vi namjerno odvodite temu u drugome smjeru,da bi opstruirali moje izniosenje istine o Cetnjicima.

I Nije istina,da cetnjici nisu suradjivali sa ustasama.Cetnjici su radili za ustase,kada bi im nestalo rakije i bijeloga luka.
Ustase su bile lijene i nije im se dalo penjati po planinama za partizanima,pa su spremali cetnike,koji su u zamjenu za rakiju ubijali partizansku nejac.
Jedna partizanska glava vrijedila je litru rakije,a kako su partizani bili hrabri borci pa im cetnici nisu mogli nista,onda su ubijali partizanske zene i djecu,a ustasama je bilo svejedno je li glava partizanska ili od nejaci,samo je bilo vazno da je srpska.
Cetnici su par puta tjeli prevariti ustase i poturiti im muslimanske glave,ali prefrigane ustase nisu nikada nasjele,jer cim bi pomirisali odsjecenu glavu,osjetili bi da to nije srpska krv,pa su onda i te cetnike zaklali,i od tada cetnici su donosili samo prave srpske glave.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty A sada se vracam na posao.

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 7:04 pm

Dakle

Zbog sve vecega jacanja nacisticke ideologije u Srbiji odlucili smo skrenuti vam paznju na opasnost takvoga stanja po samu Srbiju i kompletnu regiju u kojoj se nalazi.
Fasisticko-nacisticka revitalizacija izrazena je prvenstveno u mladih ljudi koji crpe inspiraciju iz srbijanske proslosti.
Pokusat cemo povuci paralelu izmedju danasnje Srbije pod vodstvom premijera Kostunice sa onom iz vremena nacistickog kvislinga Milana Nedica,kao i sa vremenom Slobodana Milosevica.

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Foto_110

U danasnjoj Srbiji,sasvim nesmetano djeluju pronacisticke udruge i organizacije a fasisticki pokret iz II.sv rata,takozvani Cetnici,abolirani su pred zakonom i dobili jednaka prava kao i partizani,to jest pravo na mirovinu i benificirani ratni staz.


Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Danasn10


Mnogi se zavaravaju kada kazu kako je progon Jevreja u Srbiji poceo ulaskom njemacki trupa u tu zemlju,jer je on zapoceo puno ranije.
Za razliku od hrvatski Ustasa koje su poceli progoniti Zidove po nalogu iz Berlina,srbijanski su kvislinzi provodili progon nad Zidovima jos u kraljevini SHS,mada na puno diskretniji nacin,a dolaskom Njemaca,dobili su odrijesene ruke.
Jedan od poznatiji antisemitski nastrojeni srbijanski fasista je i Dimitrije Ljotic,koji je tvrdio da ekonomsku krizu u Srbiji pothranjuju upravo Jevreji te da se sa njima treba sto prije obracunati.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Korijeni srpskoga antisemitizma

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 7:07 pm

Velika hajka protiv Jevreja{Zidova}se provodila u Srbiji a u srbijanskoj verziji Hitlerovog Meine Kampf<,takozvanim -Nercetijama-odredjena je sudbina jevrejskog naroda kao i ostalih nesrba koji su se nasli na prostoru koji je trebao ciniti nekakvu Veliku Srbiju,koja bi bila nasljednica toboznjeg Dusanovog carstva.
Za Jevreje se znalo da su u toj Srbiji osudjeni na istrebljenje,ali pripadnici drugi naroda koji su zivjeli unutar granica zamisljene Srbije su pretstavljali problem.
Makedonci,muslimani,crnogorci,albanci,hrvati,bugari,romi i ostale manje skupinebili su elemenat koji treba ukloniti da bi se uspostavilo novo dusanovo carstvo.
Sama teznja o toboznjem dusanovom carstvu je samo jos jedna od istovjetnosti nacistickoj ideologiji koja je takodje stvorila novo carstvO {III.Reich}.
Svi znaju kako su se velikosrpska i nacisticka ideologija medjusobno jos vise zblizile onoga dana kada je Kraljevina Jugoslavija potpisala sporazum o ulasku u Trojni pakt,medjutim tome paktu su se usprotivili ostali narodi koji su zivjeli u kraljevini,vjerojatno bojeci se da ce dozivjeti sudbinu Jevreja u Njemackoj ,te su organiziraliu proteste u Beogradu pod parolom -BOLJE GROB NEGO ROB,a njima su se prikljucili i mnogi Srbi koji nisu podrzavali srbijansku verziju nacizma.
To je za svaku pohvalu sto su se Srbi antifasisti prikljucili demonstracijama u Beogradu i zajedno sa ostalima srusili profasisticku vlad.
Medjutim srbijanski fasisti su pozvali u pomoc svoje kolege iz Njemacke koja je bez otpora jugoslovenske kraljevske vojske zaposjela Jugoslaviju.
Stoviste ta ista vojska dobila je zapovjedi o nenapadanju na njemacku vojsku a druga zapovjed je bila da se zapocne sa progonom nesrpskog zivlja.

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Anti_s10
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Pocetak holokausta u Srbiji

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 7:19 pm

Odmah nakon prodora njemacki snaga u kraljevinu Jugoslaviju u Beogradu je ustolicena nova nacistiska vlada na celu sa komesarom Milanom Nedicem,ciji su prvi potezi bili donosenje rasnoga zakona po kome su ubijanja Jevreja ozakonjena a njihova imovina preuzeta od strane srbijanski vlasti .

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem 46716_10


Da bi kod srbijanskih gradjana ne bi izazvali zgrazanje nad zlocinima koji su odjednom masovno poceli nad jevrejskim narodom,komesarske vlasti su zapocele sa jos zescom antisemitskom propagandom koja je dovela do toga da Beograd postane prvi,,Juden frei" grad u Evropi.


Prikazat cemo neke od srbonacisticki propagandni pamfleta koji su bili oblijepili cijelu tadasnju Srbiju.


Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Anti_s11

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Anti_s13

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Anti_s14
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Stravicni cetnjicki konclogori

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 7:32 pm

Po uzoru na Njemce i Srbi su poceli osnivati koncentracione logore u kojima je pogubljeno izmedju 750 000 do milijun nesrba.
Najpoznatiji srbijanski konclogor je ,,SAJMISTE" u kome je pogubljena gotovo cjelokupna Jevrejska zajednica koja je zivjela na prostoru nekadasnje Kraljevine Jugoslavije.
Osim Jevreja u logore su dopremani Albanci,Muslimani,Romi,Rusini,Bjelorusi,Bugari,Crnogorci,Mladjari i svi koji su bili rimokatolicke vjeroispovjesti.
Veceg stradanja izvukli su se Hrvati koji su zivjeli na lijevoj strani rijeke Drine.
Cinjenica je da su se Hrvati spasili od nacistickog{to jest Srbijanskog}progona,je ta sto su zahvaljujuci Musolinijevoj Italiji osnovali vlastitu drzavu zvanu{Nezavisna Drzava Hrvatska}koja je i sama postala fasiticka.
Kako su Njemci i Italijani bili saveznici na zahtjev Musolinija,Hitler je zabranio Srbiji progon Hrvata na podrucju NDH koja je bila pod talijanskom protekciom,ali je za uzvrat trazio da se i u Hrvatskoj provede sustavno istrebljenje Jevreja.
Kako Talijani i Hrvati nisu gajili antisemitske pobude,Hrvati su morali osnovati posebnu antijevrejsku policiju koja je hapsila Jevreje/Zidove,te ih je zatvarala u sabirni radni logor Jasenovac koji su prije rata osnovale Kraljevske vlasti.
Prema nekim saznanjima i u tom logoru su se desavala ubijanja Jevreja ali vecinom su dalje transportovani prema logorima Auschwichu u danasnjoj Poljskoj i konc.logoru Sajmiste u Srbiji.
Za svakoga transportovanoga Jevreja hrvatske su vlasti bile obvezne platiti 30 Reich Mark,njemackoj i srbijanskoj vladi a za uzvrat su mogli prisvojiti njihovu imovinu

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem 33193_10

Na slici vidimo novopristigle zatcenike u logor Sajmiste.

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem 46717_10

Po uzoru na Njemacki SS,srbijanske vlasti su takodje osnovale slicnu paravojsku,takozvane Cetnike,cija je zadaca bila prikupljanje civilnoga i nesrpskoga stanovnistva na terenu i njihovo transportovanje u Sajmiste.

Na slici su Cetnicki vojvoda sa svojim SS instruktorom.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Re: Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

Počalji  Čika Savo Pet Avg 08, 2008 7:34 pm

Ma nemoj da pričaš nebuloze bre, pa nemogu da verujem sa svoja dva sopstvena oka šta ovde vidim!! Ja sam u četničkoj armiji preklo na hiljade vratova fašističke dece i starčadi, a bome i nekoliko fašističkih vojnika!! I dvesta ustaša samo u četrdesprvoj!! Poklo sam i 6 muslimanskofašističkih naselja i ispeko muslimane na ražnju i poslužeo ih svojoj armiji zajedno sa šunkom!! A one koji su preživeli smo hranili sa prasetinom do smrti! Very Happy Very Happy Very Happy

Mnogo nam je bre lepo bilo dok smo klali fašiste, misliš da bi se mi toga odrekli??
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Re: Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

Počalji  Srbin-Jevrej Pet Avg 08, 2008 7:35 pm

U ovo ne mogu da verujem. Ovo sve ima da bude propaganda protiv srpstva!
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Ma koji vam je k...??

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 7:50 pm

Čika Savo ::Ma nemoj da pričaš nebuloze bre, pa nemogu da verujem sa svoja dva sopstvena oka šta ovde vidim!! Ja sam u četničkoj armiji preklo na hiljade vratova fašističke dece i starčadi, a bome i nekoliko fašističkih vojnika!! I dvesta ustaša samo u četrdesprvoj!! Poklo sam i 6 muslimanskofašističkih naselja i ispeko muslimane na ražnju i poslužeo ih svojoj armiji zajedno sa šunkom!! A one koji su preživeli smo hranili sa prasetinom do smrti! Very Happy Very Happy Very Happy

Mnogo nam je bre lepo bilo dok smo klali fašiste, misliš da bi se mi toga odrekli??

Sta je vama ljudi,zasto me sabotujete,zasto krijete istinu o cetnjickim fasistima Question

Ovo treba da shvatite kao da vam radim uslugu,tako sto cistim kukolj i odvajam ga od cistoga srpskoga antifasistickoga zita.
I prestanite da me sabotujete,ili cu da vas prijavim centralnom komitetutu Twisted Evil
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Re: Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

Počalji  Čika Savo Pet Avg 08, 2008 7:52 pm

Ma druže štatije, ko te sabotuje?? Samo te informišemo o časnoj četničkoj antifašističkoj borbi! Šta misliš zašto smo zatvarali i klali sve one jevreje?? Pa zato što su bili fašiste! Jevrejski fašiste = opasnost za ceo svet!
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Ajde bolan ne prdi !

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 8:00 pm

Čika Savo ::Ma druže štatije, ko te sabotuje?? Samo te informišemo o časnoj četničkoj antifašističkoj borbi! Šta misliš zašto smo zatvarali i klali sve one jevreje?? Pa zato što su bili fašiste! Jevrejski fašiste = opasnost za ceo svet!

Ma necu vise da se obazirem na vas,znam je zasto vi mene sabotirate,a te vase price,pricajte mome ludom djedu Radojici a ne meni.
Kada iznesem sve dokaze ovdje vise nece nitko konstatovat da su cetnjici antifasisti,a ja cu osvjetlati obraz nasemu NOB-u cheers
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty ZA KRALJA I OTADZBINU-NOZ U RUKE I KOLJI

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 8:13 pm

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Chetni10

Svojim zlocinima Cetnici su prevazisli svoje njemacke ucitelje.
Po okrutnosti i nacinima izvrsenja likvidacija Cetnici su zgrozili cak i same Njemce.
U svom dopisu A.Hitleru njemacki general Alexander je napisao:To sto se dogadja danas u Srbiji je nesto sto ne moze ni najmracniji um zamisliti a logor Sajmiste istovjetan je Danteovom Paklu.

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Cetnic11

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Sajmis10

O uzasima logora sajmiste svjedoci i pismo upravitelja logora koje je poslao Milanu Nedicu u kojem kaze da logor Sajmiste moze primiti neogranicen broj zatvorenika a da su kapaciteti neograniceni i zhtjeva veci broj zatvorenika koji su potrebni za zakopavanje leseva vec pobijeni.

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Sajmis11

Vecina likvidasija se obavljala rucnim klanjem,a cetnicki sadisti nisu postedili ni vlastite sunarodnjake za koje su posumljali da su komunisticki spijuni,tako da su izvrsili nmnogo likvidacija u vlastitim redovima a sam Draza Mihajlovic je provodio egzikucije.
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Re: Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

Počalji  Čika Savo Pet Avg 08, 2008 8:14 pm

Cro_Boljševik ::
Čika Savo ::Ma druže štatije, ko te sabotuje?? Samo te informišemo o časnoj četničkoj antifašističkoj borbi! Šta misliš zašto smo zatvarali i klali sve one jevreje?? Pa zato što su bili fašiste! Jevrejski fašiste = opasnost za ceo svet!

Ma necu vise da se obazirem na vas,znam je zasto vi mene sabotirate,a te vase price,pricajte mome ludom djedu Radojici a ne meni.
Kada iznesem sve dokaze ovdje vise nece nitko konstatovat da su cetnjici antifasisti,a ja cu osvjetlati obraz nasemu NOB-u cheers

Kakoćeš to da napraviš kad je opšte poznato da je oko 87% boraca N.O.B.-a došlo iz četnika? Velik je to procenat, bre!
Čika Savo
Čika Savo
Narodni heroj

Broj poruka : 132
Godina : 101
Mjesto : SFRJ - SRH - SAO Krajina
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Re: Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

Počalji  Srbin-Jevrej Pet Avg 08, 2008 8:19 pm

Ako neće Bolševik da veruje u to, verovatno je ustaški špijon! Vascela srp.....khm...khm....Jugoslovenčad zna da su četnici dejstvovali ko prvi antifašiste Evrope.
Srbin-Jevrej
Srbin-Jevrej
Narodni heroj

Broj poruka : 200
Godina : 103
Mjesto : Bekstvo u Obećana otadžbina Jevreja i Srbalja
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Evo jos vam jos malo uspomena iz mladosti

Počalji  Cro_Boljševik Pet Avg 08, 2008 8:20 pm

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Sajmis12

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Sajmis13
Cro_Boljševik
Cro_Boljševik
Certifikovani bolševik

Broj poruka : 180
Godina : 100
Mjesto : Goli Otok S.F.R.Jugoslavija
Datum upisa : 07.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem Empty Re: Jugoslovenska kralljevska vojska u otadzbini CETNICI majke im ga nabijem

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu